Soru Alarm Yedeklemek Mümkün Mü?

• Konbuyu başlatan Aybat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K

Aybat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aytuhan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
22
Çok fazla alarm kullanan birisiyim fakat sürekli alarm kurmak cidden yoruyor. Telefona sıfırlama yapınca, rom değiştirince hepsi gidiyor ve tekrar kurmam gerekiyor. Bunun bir çözümü varmıdır?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Çok fazla alarm kullanan birisiyim fakat sürekli alarm kurmak cidden yoruyor. Telefona sıfırlama yapınca, rom değiştirince hepsi gidiyor ve tekrar kurmam gerekiyor. Bunun bir çözümü varmıdır?
Var tabiki. Öncelikle;
Ayarlar-Telefon Hakkında-Yedekle Geri yükleye basın. Açılan yerde Mobil cihazı seçin. Sadece saati yedeklemek istiyorsanız tüm tikleri kaldırıp Diğer sistem uygulamalarından saati seçin ve yedekleyin.

Yedeklere ulaşmak için Telefonu bilgisayara bağlayın. MIUI klasörünün içinde backup diye bir klasör var onu bilgisayara yedekleyin.

Diyelim ki format attınız yada yeni rom yüklediniz. Telefonu açtıktan sonra o backup klasörünü yine bilgisayara bağlayıp MIUI klasörüne atın(Yoksa oluşturun)

Tekrar;
Ayarlar-Telefon Hakkında-Yedekle Geri yükleye basın. Açılan yerde Mobil cihazı seçin. Bu sefer üst taraftan geri yükleyi seçin ve son yedeğiniz tarih saat şeklinde orada belirecek oradan geri yükleyebilirsiniz.

Not: Geri yükleme yaptıktan sonra saat uygulamasını açın ve kontrol etmeyi unutmayın.

Aybat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aytuhan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var tabiki. Öncelikle;
Ayarlar-Telefon Hakkında-Yedekle Geri yükleye basın. Açılan yerde Mobil cihazı seçin. Sadece saati yedeklemek istiyorsanız tüm tikleri kaldırıp Diğer sistem uygulamalarından saati seçin ve yedekleyin.

Yedeklere ulaşmak için Telefonu bilgisayara bağlayın. MIUI klasörünün içinde backup diye bir klasör var onu bilgisayara yedekleyin.

Diyelim ki format attınız yada yeni rom yüklediniz. Telefonu açtıktan sonra o backup klasörünü yine bilgisayara bağlayıp MIUI klasörüne atın(Yoksa oluşturun)

Tekrar;
Ayarlar-Telefon Hakkında-Yedekle Geri yükleye basın. Açılan yerde Mobil cihazı seçin. Bu sefer üst taraftan geri yükleyi seçin ve son yedeğiniz tarih saat şeklinde orada belirecek oradan geri yükleyebilirsiniz.

Not: Geri yükleme yaptıktan sonra saat uygulamasını açın ve kontrol etmeyi unutmayın.
Teşekkürler işe yaradı. Beni büyük bir zahmetten kurtardınız

GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Teşekkürler işe yaradı. Beni büyük bir zahmetten kurtardınız

Ne demek hocam. Oradan wifi ayarları(Şifreleri) dahil bir çok şeyi yedekleyebilirsiniz. Uygulama yedeği önermem ama :)

Aybat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aytuhan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulama yedeği, Wifi vb. yedeklemelerim için Swift Backup adlı uygulamayı kullanıyorum hocam

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Playstore'dan Google Saat uygulamasını indir, otomatik olarak yedekliyor, bende sürekli rom attığım için, benzer sorunları yaşamıştım.

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Uygulama yedeği, Wifi vb. yedeklemelerim için Swift Backup adlı uygulamayı kullanıyorum hocam

Swift Backup root falan istiyor mu? Bir de uygulama verilerini sorunsuz full yedekleyip sorunsuz mu geri yüklüyor?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Swift Backup root falan istiyor mu? Bir de uygulama verilerini sorunsuz full yedekleyip sorunsuz mu geri yüklüyor?
Root yetkisi ile çalışır. O yetki ile full yedekleyip full geri döndürebilirsiniz. Fakat bazı sohbet uygulamalarında (WhatsApp, Telegram gibi) geri yukledikten sonra bildirim sorunu yaşanabiliyor. Onlar dışında tüm uygulamaları full halde yedekleyebilirsiniz.

Üst Alt