Alarm çalarken aşırı ısınma sorunu

BatuhanBrisk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Sabahları uyanamadığımdan 10 15 farklı alarm kuruyorum.Bir kaç alarm erteledikten sonra telefon tabiri caizse cayır cayır yanmaya başlıyor.Batarya 45 dereceyi buluyor.Aynı sorunu yaşayan var mı sadece sabah alarm çalarken bu kadar ısınıyor.

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
malûm havalar sıcak alarm kullanırken telefon tüm gücüyle ses verdiği için 10-15 farklı alarm sonucunda olabilir. farklı bir alarm uygulaması kullanıyorsanız bu da sebep olabilir.

BatuhanBrisk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
malûm havalar sıcak alarm kullanırken telefon tüm gücüyle ses verdiği için 10-15 farklı alarm sonucunda olabilir. farklı bir alarm uygulaması kullanıyorsanız bu da sebep olabilir.
stock alarm uygulaması kullanıyorum son ses müzik demişsin banyoda 20 dakika civarı aynı şekilde müzik dinliyorum bir sıkıntı olmuyor alarm neden bu şekilde anlamadım tek fark titreşim titreşimde bu kadar etkiliyor olamaz bence.

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Alarm saati yaklaştığında Android sistemi bir wakelock tutar yani arkaplanda işlem çalıştırır. 1 alarm için de 10-15 alarm için de aynı miktarda wakelock tutar ama sizin durum biraz garip. Uygun bir zamanda cihazı sıfırlayıp tekrar deneyin.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Alarm saati yaklaştığında Android sistemi bir wakelock tutar yani arkaplanda işlem çalıştırır. 1 alarm için de 10-15 alarm için de aynı miktarda wakelock tutar ama sizin durum biraz garip. Uygun bir zamanda cihazı sıfırlayıp tekrar deneyin.

Kesinlikle katılıyorum...garip bir durum sözkonusu...sıfırlama bence de iyi fikir ve çare

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Sabahları uyanamadığımdan 10 15 farklı alarm kuruyorum.Bir kaç alarm erteledikten sonra telefon tabiri caizse cayır cayır yanmaya başlıyor.Batarya 45 dereceyi buluyor.Aynı sorunu yaşayan var mı sadece sabah alarm çalarken bu kadar ısınıyor.
Cihazın kendi saat uygulamasından mı alarm kuruyorsunuz yoksa 3. parti bir uygulama ile mi?

BatuhanBrisk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2

MiuiPro ya geçtim daha deneme fırsatım olmadı yarın sabah deneyimleyip yazıcam buraya.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben size 'Life Time Alarm Clock' uygulamasını önermek istiyorum, bir deneyin lütfen...ben yıllardır kullanıyorum

Üst Alt