Haber AKK Kalkıyor ama ZAM Geliyor

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Geçenlerde AKK yerine benzeri bir sistem geleceği hakkında haber paylaşmıştım bu seferde yeni Akk'siz tarifelerin fiyatı çıktı. Fiyatlara zam geliyor. Örneğin şimdi 24mbps'lik internet akk dolunca 8mbps oluyordu ve fiyat olarak 65TL ödeniyordu. Bu sefer ise 8mbps akksiz haline ise 80TL ödeyeceksiniz. facepalm~~clap~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Edit: Fiyatlar yayınlandı hemen hemen aynı fiyatlar verilmiş. Eski paketinde olanlar aynı fiyatı verecek. Tahattut bitince ne olacak bilmiyorum.
Link:

Artık üst kişilere sesimizi duyurabilmek için kampanya başlatıldı imza atarsanız çok iyi olur :)

Son düzenleme:

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Bu 20 30 liralık 4 mb internetlerden alsak o acaba normal kullanıma yeter mi?

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Bu 20 30 liralık 4 mb internetlerden alsak o acaba normal kullanıma yeter mi?

Yetmez.
En güzeli annelerimizin veya hanımların ceyizlerinde olan dantelleri çıkarıp modemin ve Pc'nin üstüne koymak lazim.
Bu fiyatlardan sonra internet kullanmak lüks olacak aynı soğan ekmek yemek gibi...

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Canınızı neden sıkıyorsunuz dostlar? Siz de benim gibi yapın. Hemen turknet' e geçin, kafanız da cebinizde rahatlasin.100 mbps' e kadar AKN siz, taahhütsüz internet kullanın. Üstelik fiyatı 65 TL. Üstelik arkadaşını getirene de bir ay bedava. Ya adamlar internette promosyon kodu dağıtıyorlar: yeter ki gelin ilk ay ücretsiz internet verelim diye...
Yıllarca TTNet tarafından kaz misali yolunmaktan bıkmadınız mı Allah aşkına?

hsn626262

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redme Note 4
Konular
3
Bende uydunet var.Kablo tv (vizyon sinema kanalları da dahil) 100 gb akn li 65 tl veriyorum.umarım bu şekilde devam eder.Tek önerim Tt netten uzak durun.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Turk Telekom AKK uygulamasında değişiklik yapacağına, benim bir sorunumu halletsinler. 24 Mbps paket sözleşmesinde yazıyor ancak 700 Kbps - 1.4 Mbps hız alıyorum 2 haftadır. Şaka gibi.. Altyapı'da sorun mu var diyorum "Bilgilere ulaşıyorum efendim, sistem yoğun efendim, beklettiğim için özür dilerim efendim" Gibi saçma sapan 2 lafı bir araya getirip cümle kurmasını bilmeyen insanlar yüzünden 2 projem aksadı yazıklar olsun Turk Telekom'a.
Ek: 2 Ay sonra kurtuluyorum çok şükür ki..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt