Yardım akıllı saatte birden fazla bildirim sorunu

oguz.bolat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
Herkese merhaba.
Redmi Note 9s 128gb kullanıcısıyım. Honor magic watch 2 saat aldım ve telefonumla eşleştirdim ancak bi problem yaşıyorum. Uygulamaların arka planda çalışması etkin olmasına karşın uzun süre bildirim gelmiyor ve daha sonra aynı mesaj için 4 5 adet arka arkaya bildirim geliyor. iPhone cihaz ile kullandığımda bu sorunu yaşamıyorum. Telefondan soğuttu beni bu durum. Bu durumu yaşayan yada olası çözümü bilen var mıdır?

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
9
miui pil tasarrufu özelliği açık mı acaba uygulama için?

Oyla:

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Bende aynı saati kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum hangi romu kullanıyorsun

Oyla:

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Eu rom kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım hemen eurom kur hiç bir sorun yaşamazsın

Oyla:

boruc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Konular
0
Telefonu yeni aldim bende
Huami Amazfit Stratos 2 saate baglanmiyor. Bluetooth gormuyor bile.
Baska cihazlari,laptopu falan goruyor.
Nasil cozebilirim bu durumu

Global rom 11.0.9 yüklu

Oyla:

boruc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Konular
0
sorunu çözdüm. saati fabrika ayarlarına sıfırladım. açılışta gelen QR kod ile Amazfit uygulamasına eşleştirdim

Oyla:

Tugrulalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğrul
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Herkese merhaba.
Redmi Note 9s 128gb kullanıcısıyım. Honor magic watch 2 saat aldım ve telefonumla eşleştirdim ancak bi problem yaşıyorum. Uygulamaların arka planda çalışması etkin olmasına karşın uzun süre bildirim gelmiyor ve daha sonra aynı mesaj için 4 5 adet arka arkaya bildirim geliyor. iPhone cihaz ile kullandığımda bu sorunu yaşamıyorum. Telefondan soğuttu beni bu durum. Bu durumu yaşayan yada olası çözümü bilen var mıdır?
Aynı sorunu bende yaşıyorum note 9 pro kullanıyorum. Honor magic watch aldım. Birden fazla aynı bildirim geliyor bu yüzden maksimum iki farklı bildirim görebiliyorum sıkıntı oluyor. Çözüm bulabildiniz mi ?

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Tugrulalli, oguz.bolat,
Telegram gruplarında Huawei.Health.v.11.0.8.525+[WatchFace][NoStep].apk
Uygulaması var. Bunu indirin. Telefondaki Huawei health uygulamasını silin. HMS isimli uygulamayı ayarlar +uygulamalar kısmında arayin varsa silin.
İndirdiğiniz modlu uygulamayı kurun. Uygulamaya bütün izinleri verin ve otomatik başlat seçin. Şimdi uygulama simgesine basılı tutun çıkan küçük tuşlardan üstteki kilit simgesine dokunun. Uygulamayı açıp saatinizle eşleştirin. Hepsi bu kadar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artık hem bildirimler anında gelecek, hem nostep olduğu için xiaominin saydığı adımları eklemeyecek hemde market haricinde beğendiğiniz arayüzlerden 30 kadar yükleyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt