Yardım Akıllı ağ modu açınca telefon çöküyor Mi9t

İsoo67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Arkadaslar merhaba sarj süresinden dolayı severek miroom kullanıyorum fakat ne zaman akıllı ağ modunu açsam telefon yeniden başlatınca açılmıyor boot ekranı falan geçiyor fakat ana ekran gelmiyor sadece siyah ekran ve parmak izi sensör resmi çıkıyor ve belirli bir süre (15-20) sonra kendini yeniden baslatıyor ardından twrp acılıyor. Her defasında bu dediklerimi tekrarlıyor acaba bir çözümü varmı ya da öneriniz ?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Bildiğim kadarıyla çözümü yok. Miroom güncelleme desteğini sonlandırdığı için ileride düzelme ümidi de yok.
Galiba tek çözüm akıllı ağ özelliğini kullanmamak...

Oyla:

termox002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhi
Cihazım
mi band
Konular
1
Arkadaslar merhaba sarj süresinden dolayı severek miroom kullanıyorum fakat ne zaman akıllı ağ modunu açsam telefon yeniden başlatınca açılmıyor boot ekranı falan geçiyor fakat ana ekran gelmiyor sadece siyah ekran ve parmak izi sensör resmi çıkıyor ve belirli bir süre (15-20) sonra kendini yeniden baslatıyor ardından twrp acılıyor. Her defasında bu dediklerimi tekrarlıyor acaba bir çözümü varmı ya da öneriniz ?
Hocam aynı sorunu bende yaşamıştım sorun olduğu zaman simi çıkarıp diğer slota yerleştirip açın daha sonra akıllı ağ ayarlarında doğru slotu seçerek simi eski slota takabilirsiniz

Oyla:

İsoo67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Hocam aynı sorunu bende yaşamıştım sorun olduğu zaman simi çıkarıp diğer slota yerleştirip açın daha sonra akıllı ağ ayarlarında doğru slotu seçerek simi eski slota takabilirsiniz
Hocam çok.tesekkur ederim . Allah razı olsun

Oyla:
Üst Alt