Yardım Airdots ses sorunu :(

Deloreayn01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
2
1 hafta önce redmi airdots kulaklığı kullanmaya başladım.Dün birden sesi son seviyeye almama rağmen düşük geldiğini farkettim. Saatlerce ayarlardan nasıl yükseltebilirim diye araştırdım foruma baktım benimle aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan varmıdır diye . Bir gelişme kaydedemedim.Aynı model farklı bir cihazda denedim ses seviyesi iyidi.sorun benim telefonumda gibi çözüm önerileriniz varmıdır?

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
1 hafta önce redmi airdots kulaklığı kullanmaya başladım.Dün birden sesi son seviyeye almama rağmen düşük geldiğini farkettim. Saatlerce ayarlardan nasıl yükseltebilirim diye araştırdım foruma baktım benimle aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan varmıdır diye . Bir gelişme kaydedemedim.Aynı model farklı bir cihazda denedim ses seviyesi iyidi.sorun benim telefonumda gibi çözüm önerileriniz varmıdır?
Geliştirici seçeneklerinde bluethooth ayarları var onları biraz kurcalarsan ses gecikmesi kalitesi şiddeti vb ayarları yapabilirsin diye düşünüyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Deloreayn01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
2
Geliştirici seçeneklerinde bluethooth ayarları var onları biraz kurcalarsan ses gecikmesi kalitesi şiddeti vb ayarları yapabilirsin diye düşünüyorum yoldaş...
Bluethooth tan unutup tekrar eşledim kendine geldi :D kısa çözüm konu kapandı

Oyla:

Wexendax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayaz
Cihazım
Huawei Nova 3e
Meslek
E-spor
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinde bluethooth ayarları var onları biraz kurcalarsan ses gecikmesi kalitesi şiddeti vb ayarları yapabilirsin diye düşünüyorum...

Hocam oraya nasıl gireceğiz bendede tek bir kulağından çok az ses geliyor diğerinden normal derecede geliyor yardım edermisin ?

Oyla:
Üst Alt