Yardım Airdots Sağ Kulaklığın Şarjı 5 dakika Dayanmıyor

fedheden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy A52
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 11
Telefon Modeli
A52
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhaba. Yaklaşık 10-11 aydır sorunsuz kullandığım ve orjinalliğinden emin olduğum kulaklığım son 1-2 aydır beni kanser etmekte üstüne tanımıyor. İki kulaklığımıda şarja takıyorum sözde ikiside şarj oluyormuş gibi görünüyor ama ikisinden biri kısacık bir şarj olma süresinden sonra beyaz ışık yakıp söndürmeye başlıyor. Sol kulaklığımla alakalı bir şikayetim yok ancak sağ kulaklık saatlerce şarjda kalsa bile (kutunun şarjı dolu) %60 şarjın üstünü görmüyor. Saatlerce süren şarjın ardından ikisini birlikte kullanmaya başlıyorum (iki kulaklıkta saatlerce şarjda kalmasına rağmen) sol kulaklığın şarjı uzun süre gitmesine rağmen sağ kulaklık maksimum 5-6 dakika dayanıyor. Ortalama 3 dakikalık bir müziği full seste dinlemememe rağmen müzik daha bitmeden şarj uyarısını alıyorum bile. 2. Müziğin sonlarına doğru ise kulaklık kendini kapatıyor. Sol kulaklıkla yoluma devam ettiğimde ise sorunsuz bir şekilde uzun süreler kullanabiliyorum. Şarj yuvalarını sildim, kulaklıkları resetledim ancak aylardır çözemedim. Desteğinizi talep ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler

Üst Alt