Yardım Airdots S tedarikçi?

Pranoak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyid Ali
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Bugün Airdots S'i aldığım A-101'e gittim ve cihazın arızalı olduğunu bildirdim. Bana garanti belgesi soruldu. Ben de kutu içeriğinde Garanti Belgesi bulunmadığını bildirdim. ( En başta çıktı da ben mi kaybettim diye endişelendim ama YouTube'dan unboxing videolarında da çıkmıyordu.) Bana Xiaomi Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmem söylendi. Benim bildiğim Evafone getirtiyor. Canlı desteğe olayları anlattım ve seri no istediler. Ben de söyledim. Fakat ürünün tedarikçileri olmadıklarını söylediler. Başka tedarikçi kimler var, nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam siz kapı kapı dolaşıp tedarikçi, ithalatçı falan aramak zorunda değilsiniz. A101'e faturanızla verin onlar bulacak, eğer bulamazsa ücret iadesini onlar yapacaklar. Direk fatura sahibi ile muhatap olun gereksiz yorulmayın.

Oyla:

Pranoak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyid Ali
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Hocam siz kapı kapı dolaşıp tedarikçi, ithalatçı falan aramak zorunda değilsiniz. A101'e faturanızla verin onlar bulacak, eğer bulamazsa ücret iadesini onlar yapacaklar. Direk fatura sahibi ile muhatap olun gereksiz yorulmayın.
Yarın deneyeceğim, çok teşekkürler.

Oyla:

ayz440

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayberk
Cihazım
VESTEL
Konular
1