İnceleme Airdots İlk Kullanım

Serkan3458

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan Ars
Cihazım
Airdots
Konular
4
Selamlar arkadaşlar konuya direk giriş yapayım
Bir kaç gün önce JBL kulaklığımın kopması nedeni ile kablosuz bir kulaklık satın almak istedim ve benim için önemli olan elbette ses kalitesi ve bunun yanında fiyatının bütçeme uygun olması neyse daha sonra airdots incelemesini görüp karar verdim ancak güvenli bir site bulamadım
(inanılmaz sahtesi yapılan bir ürün )
Açıkcası almadan önce siteye güvenemedim çünkü xiaominin adını aratınca pek bu siteyi göremedim her neyse lafı daha fazla uzatmadan Bu ürün yani Redmi Airdots alınır abi yani hem bu fiyata bu ürünü aldığınız için mutlu olursunuz hemde adamlar satın alma sürecinde sizinle ilgileniyor forumun alışveriş sitesinden hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz ben hiç bir sorun yaşamadım. Eğer benim gibi 12 saat işte çalışıp bütçenizi düşünen bir insansanız çünkü hiç bir ekmek kolay kazanılmıyor bu Airdots bizim için yapılmış çünkü ses fiyata göre çok iyi abii! Neyse bana forumda ilk satın alma sürecinden bana ulaşma sürecine kadar yardımcı olan modlara ve forum arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kutu içeriği ve ürün hakkında sorusu olan varsa buradan yazabilir hayırlı akşamlar...
(Hocam başa tutturursan sevinirim arkadaşlar için belki faydalı olur :) )

Üst Alt