Yardım Airdots bağlantı problemi

culsuzbatman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hazal Tangur
Cihazım
Xiaomi Mi Box S
Konular
2
Arkadaşlar merhabalar, kısa bir süre önce xiaomi airdots/earbuds aldım fakat bağlantı kopması problemi yaşıyorum. Evdeyken bir problem yok genel olarak fakat dışarı çıktığımda sürekli bağlantı kopuyor. Telefonum ise Samsung S8+. Acaba kulaklıkta mı bir sorun var yoksa telefonun ayarlarında mı?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
bağlantı kesiliyordur. ben de bir kulağımı avucumla kapatınca diğer kulağımla iletişimi kesiyor. :D nadiren de cebimden kulağıma kopma oluyor.

Oyla:

culsuzbatman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hazal Tangur
Cihazım
Xiaomi Mi Box S
Konular
2
bağlantı kesiliyordur. ben de bir kulağımı avucumla kapatınca diğer kulağımla iletişimi kesiyor. :D nadiren de cebimden kulağıma kopma oluyor.
Bağlantı bayağı bayağı kesiliyor ama bunun bir çözümü yok mu müzik kesik kesik geliyor deli ediyor

Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Bağlantı bayağı bayağı kesiliyor ama bunun bir çözümü yok mu müzik kesik kesik geliyor deli ediyor
dediğim gibi, muhtemelen araya sinyali kesen bir eşya vs. giriyordur. açık ortamda da kesiliyorsa arıza olabilir. buradan kimse net bir şey söyleyemez. yazılımı olan bir eşya olsa yazılım önerisi yapılırdı ama o da yok.

Oyla:

culsuzbatman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hazal Tangur
Cihazım
Xiaomi Mi Box S
Konular
2
dediğim gibi, muhtemelen araya sinyali kesen bir eşya vs. giriyordur. açık ortamda da kesiliyorsa arıza olabilir. buradan kimse net bir şey söyleyemez. yazılımı olan bir eşya olsa yazılım önerisi yapılırdı ama o da yok.
Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi belki cihaz problemlidir ama belki ayarlarla ilgili bir problemdir ve çözümünü bilen vardır diye sormak istemiştim.

Oyla:

Smelter

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özkan
Cihazım
Mi Airdots
Konular
0
Merhaba bu sorunu cozebildiniz mi? Bendede benzer bir sorun oluyor.

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Nereden aldınız. Trendyol 11.11 de gönderdiği kulaklıkların çoğu sahteydi kontrol edin.

Oyla:
Üst Alt