Yardım Airdots alacağım Alışveriş sitesi güvenli mi?

Serkan3458

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan Ars
Cihazım
Airdots
Konular
4
Merhaba dostlar airdots alacağım ancak güvenebileceğim tam anlamıyla bir site yok Sizce buradan alışveriş yapmalı mıyım ?
Garanti hakkında ve Aldığımız üründe Bi sorun çıkarsa ne gibi imkanımız oluyor? Alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Forumun, market bölümünde satılan tüm ürünlerin orijinal ve garantili olduğu belirtiliyor. Ben hiç alışveriş yapmadım fakat yapanların memnun olduğunu forumdaki konularda sıkça görüyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Konuyu inceleyin hocam

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba dostlar airdots alacağım ancak güvenebileceğim tam anlamıyla bir site yok Sizce buradan alışveriş yapmalı mıyım ?
Garanti hakkında ve Aldığımız üründe Bi sorun çıkarsa ne gibi imkanımız oluyor? Alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Forumun marketinde satılan ürün global değil Çin versiyonu imiş. Türkiye Garantili bi ürünün Çin versiyonu olması tuhaf geldi bana. Iki ürün arasında fark olmadığını biliyorum ancak Türkiye pazarındaki ürün global olmali. Kafam bulandigi için vazgeçtim sipariş vermekten.

Serkan3458

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan Ars
Cihazım
Airdots
Konular
4
Forumun marketinde satılan ürün global değil Çin versiyonu imiş. Türkiye Garantili bi ürünün Çin versiyonu olması tuhaf geldi bana. Iki ürün arasında fark olmadığını biliyorum ancak Türkiye pazarındaki ürün global olmali. Kafam bulandigi için vazgeçtim sipariş vermekten.
Global ürün yazıyor çin ile ilgili bi yazı göremedim benimde kafam bulandı

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34

Market bölümünde sorulan sorulara global olduğu yönünde cevap verilmişti diye hatırlıyorum. Sipariş vermiştim bir iki güne elime ulaşır, bakalım. Ben de merak ettim şimdi.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Market bölümünde sorulan sorulara global olduğu yönünde cevap verilmişti diye hatırlıyorum. Sipariş vermiştim bir iki güne elime ulaşır, bakalım. Ben de merak ettim şimdi.
cantara hocam Çin versiyonu olduğunu söylemiş.

Serkan3458

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan Ars
Cihazım
Airdots
Konular
4
Hocam herkes bir şey diyor siparişi verdim bende hayırlısı olsun :) aynı gün kargo diyor ancak umarım 1 ay sonra gelmez :D

Üst Alt