Yardım Airdots 2 SE Yardım

fatihmehmetcnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Mehme
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
4
Kulaklığı hiçbir şekilde görmüyor , telefonun ROMunu değiştirdim aynı, APK sürümünü değiştirdim aynı,modelleri değiştirdim aynı, şu çözümü bulana gerçekten parası neyse vericem lütfen yardımcı olun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-04-13-29-51-331_com.miui.voiceassist.jpg
    Screenshot_2020-09-04-13-29-51-331_com.miui.voiceassist.jpg
    202,1 KB · Görüntüleme: 39

fatihmehmetcnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Mehme
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
4
Ben ekstra bir şey yapmıyorum, kulaklık telefona bluetooth ile bağlıyken programı açıyorum orada cihaz ekleme ekranında direkt çıkıyor, eğer global ürün olsaydı bu tarz sorunları çin uygulamasında yaşayabiliyorsun, ama senin kutu çin versiyonu SE olan, eğer istersen alttaki fotodan kontrol et seninki aynı mı? sağda solda bir kaç farklı versiyonunu gördüm belki şuan desteklemiyor da olabilir.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Birebir aynısı,hiçbir fark yok..

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Uygulamanın yeni versiyonları nedense kulaklığı görmüyor, bende Xiao Ai 5.8.5 sürümü var, pop-up ekranı çıkmıyor ama kolayca eşleşip şarj bilgilerini gösteriyor.

Bu sürümü deneyin:
güncelleme falan yapmıyor sadece şarj gösteriyorsa gereksiz bende hiç uygulama olmadan gösteriyor pop up şarj bilgisini tuş ataması yapılıyor mu ?

Oyla:

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
güncelleme falan yapmıyor sadece şarj gösteriyorsa gereksiz bende hiç uygulama olmadan gösteriyor pop up şarj bilgisini tuş ataması yapılıyor mu ?
Aynen öyle hiç bir işe yaramıyor, sadece şarj göstergesi var, sanıyorum ki zaten güncelleme desteği yok bu kulaklığın.

Oyla:

armudanli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim Demi
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Bende Note 8 Pro ve Airdots Pro 2 var. Pop-up ekranı hiçbir şekilde çıkmıyor. Mi store mağazasına gidip orda tüm telefonlarla denedim. Mi serilerinin hepsinde çalışıyor. Redmi serilerinin %90 nda desteklemiyor. Ama izlenimim şöyle ki. Bizim beklentimiz apple eko sisteminde olduğu gibi kapağı açınca hemen pop-up penceresinin açılması ama bir açılıyor bir açılmıyor. Çok da verimli değil yani. Ama yinede olmasını tercih ederdim.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Bende Note 8 Pro ve Airdots Pro 2 var. Pop-up ekranı hiçbir şekilde çıkmıyor. Mi store mağazasına gidip orda tüm telefonlarla denedim. Mi serilerinin hepsinde çalışıyor. Redmi serilerinin %90 nda desteklemiyor. Ama izlenimim şöyle ki. Bizim beklentimiz apple eko sisteminde olduğu gibi kapağı açınca hemen pop-up penceresinin açılması ama bir açılıyor bir açılmıyor. Çok da verimli değil yani. Ama yinede olmasını tercih ederdim.
mi 8 sede oldukça başarılı popup :D

Oyla:
Üst Alt