Soru Air2 SE aldım ama sorun var

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Arkadaşlar iade edeyim mi etmeyeyim mi bilemedim o nedenle sizlere bir sormak istedim dün geldi karşı tarafın sesi konuşmada çok güzel ancak benim sesim çok boğuk gidiyor volte'yi kapatınca biraz daha iyi gidiyor volte açıkken hem boğuk hem kesik kesik gidiyor yani arada sırada internet konuşması gibi sesim düşüyor çıkıyor AI uygulaması tabii ki çalışmadı light versiyonunda denedim 2.8 güncelleme yapmıyor müzik sesinden çok memnun kaldım bağlantıda sorun yok kulaktan çıkarınca müzik duruyor demek ki kızılötesi çalışıyor internette yorumlarını okudum çoğu insan konuşma sırasında sesin çok iyi olduğunu söylemiş bir kişi kötü olduğunu söylemiş Bluetooth scanner programı ile baktım vendor unknown diyor kutu orijinal gibi duruyor SKU numarasının sonunda CN yazıyor bilemedim sahtemi değilmi iade mi etsem karar veremedim sizce ne yapmalıyım sadece konuşma sırasında seçimin karşı tarafa boğuk gitmesinden şikayetçiyim kullanan varsa sizde durum nedir?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Sizin sesinizi kulaklıktan değilde telefondaki mikrofondan iletiyor ve haliyle telefon uzakta olduğunda ses çok kötü iletiliyor olabilir mi?

Xiaomi cihazlarda sık karşılaşılan bir durum bu, kablosuz kulaklırlarda bazen sesi telefon mikrofonundan almaya devam ediyor.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Sizin sesinizi kulaklıktan değilde telefondaki mikrofondan iletiyor ve haliyle telefon uzakta olduğunda ses çok kötü iletiliyor olabilir mi?

Xiaomi cihazlarda sık karşılaşılan bir durum bu, kablosuz kulaklırlarda bazen sesi telefon mikrofonundan almaya devam ediyor.
Sanmıyorum, 1 mt aynı ses 8 mt aynı ses, öyle olsaydı 8 mt'de iyice kötü olurdu

Üst Alt