Diğer AI desteği

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Perşembe günü xiaomi mi 8 aldım arka kamerası gayet güzel çekimler yapıyordu teknoloji videolarında ancak ben denediğimde o görüntülere yakın bir sonuç alamadım bu sorun güncelleme ile mi yoksa gerçekten kameranın abartılmasıyla mı alakalı?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Google Kamera dener misiniz?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Google Kamera dener misiniz?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kusura bakmayın ancak kendi uygulamasında ağlamayacağım görüntüyü neden başka uygulamadan alayım?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
izlediğiniz videolar ile kendi ortamınızı iyi karşılaştırın. video çekenler iyi ışıklandırma kullanıyorlar

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Kusura bakmayın ancak kendi uygulamasında ağlamayacağım görüntüyü neden başka uygulamadan alayım?

Neden kusura bakayım hocam? Ben yalnızca en iyi kamera deneyimini alabilmeniz adına öneride bulundum.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
izlediğiniz videolar ile kendi ortamınızı iyi karşılaştırın. video çekenler iyi ışıklandırma kullanıyorlar
Kesinlikle katılıyorum ancak gece çekimlerinde ışıklandırma kullanılmaz ben bunu denedim ancak aşırı grenli görüntüler aldım.(Flashlı çekim dahil)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neden kusura bakayım hocam? Ben yalnızca en iyi kamera deneyimini alabilmeniz adına öneride bulundum.
Öneriniz için teşekkür ederim, uygulamayı kullanarak gece ve gündüz çekimleri yapacağım. İlgi ve alakaniz için tekrar teşekkür ederim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ne yazık ki Xiaomi kamera yazılımı konusunda çok berbat. Üst düzey kameralara sahip cihazlarında tam performans alamıyoruz. Fotoğraftan pek anlamayan kişiler doygunluğa aldanarak harika deseler de, iş fotoğrafı yakınlaştırdığımızda değişiyor. Google bu işi (bana göre) en iyi yapanların başında geliyor. Google Camera uygulamasını kullandıktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız. Özellikle gece çekimlerinde. :)

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Kesinlikle katılıyorum ancak gece çekimlerinde ışıklandırma kullanılmaz ben bunu denedim ancak aşırı grenli görüntüler aldım.(Flashlı çekim dahil)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öneriniz için teşekkür ederim, uygulamayı kullanarak gece ve gündüz çekimleri yapacağım. İlgi ve alakaniz için tekrar teşekkür ederim.
hocam mutlaka bir taktikleri vardır. iso düşürüp uzun pozlama yapmış olabilirler. (demek istediğim belli yanlış yazdıysam affola angel~~) umarım kamera çok büyük hayal kırıklığına uğratmamıştır sizi. geliştirmek adıma hocamızında önerdiği gibi 3. parti yazılımlara yönelicez.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Önerileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim yarın uygulamayı yükleyeceğim harika lensleri olan kameradan güzel görüntü almak sonuna kadar hakkımızdır herhalde

Üst Alt