Yardım Ahize sesi sorunu

Ghost344

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Herkese merhaba,

Pocophone f1 cihazımın ahize sesi çok kısık,karşı tarafın sesini duyamıyorum çoğu kez.Sadece bu problemden dolayı telefonu değiştirme noktasına geldim(Özellikle iş ile ilgili görüşmelerimde çok büyük sıkıntıya yol açıyor.)

Kolonya damlatıp diş fırçasıyla temizleme yöntemini denedim bir fark olmadı(Zaten ahize koruyucu o kadar sık ki aralıkları,fiş fırçasının kılları içeriye giremiyor bile)

Bir tavsiyesi olacak olan var mı acaba ? Fırlatıp atacam telefonu ama kıyamıyorum.Yazılımsal ses yükseltme olanağı var mıdır ? Varsa nasıl?

Teşekkürler.

Alperengs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Mi8
Konular
0
Herkese merhaba,

Pocophone f1 cihazımın ahize sesi çok kısık,karşı tarafın sesini duyamıyorum çoğu kez.Sadece bu problemden dolayı telefonu değiştirme noktasına geldim(Özellikle iş ile ilgili görüşmelerimde çok büyük sıkıntıya yol açıyor.)

Kolonya damlatıp diş fırçasıyla temizleme yöntemini denedim bir fark olmadı(Zaten ahize koruyucu o kadar sık ki aralıkları,fiş fırçasının kılları içeriye giremiyor bile)

Bir tavsiyesi olacak olan var mı acaba ? Fırlatıp atacam telefonu ama kıyamıyorum.Yazılımsal ses yükseltme olanağı var mıdır ? Varsa nasıl?

Teşekkürler.
Bende de vardı aynı sorun sakız cigne ahizeye bas bas çek olmazsa diş fırçası kullan yumuşak olsun düzeliyor

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Faber castell'in tack-it adında yapışkan hamur gibi bir ürünü var. Öncelikle küçük ve sert bir fırçayla ahize üzerindeki tozu ve kiri kaldırın. (Ben tıraş makinesinin temizleme fırçasını kullanıyorum) ve tack-it ile kalıntıları alın.

Oyla:

mıkrop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xıaomi pocofone
Konular
1
aynı sorun bendede var pocofone f1 sıfır ahıze aldım taktım dehıstırdım ses temellı bozuk ne yaptım ne ettıysem de cözemedim sorunu sakız fılen hıkaye sıfır taktıgım halde gene ses gelmıyor bu donanımsal bısey dehıl kendı kendıne bı anda gıttı ses rotladım yenı rom yukledım kernel dehıstırdım yok abı gene aynı bunda baska bısey var romdan kaynaklandıgını sanmıyorum buyuk ıhtımalle anakartta sorun var gibi bende cözum bulamadım yapılması gereken bı anakart dehıstırmek kaldı ama onda sıkıntı olsa bu seferde twlefon sorunlu calısır yada hıc calısmaz ahize dısında hıc bı sorun yok bende anlamadım bu işi 😂

Oyla:
Üst Alt