Çözüldü Ahize ses sıkıntısı mi 6

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Kulaklıkla ilgili sorunum yok. Hem alt kısımdan hem de cihazın ahize kısmından müzik dinlerken ses geliyor tamam bu güzel bir özellik ancak bariz kalitesiz bir ahize degisimi olmuş gibi ya da bana gelene kadar bu sıkıntı oldu cok kalitesiz ahizeden gelen müzik ve konuşma sırasında karşı tarafın sesi bariz patlamış bir ahize sesi.Bugünde telefonla konuşurken karşı tarafa sesim gitmedi 5 dakika boyunca konuşamadık cihazdan garip garip sesler geldi sonrasında düzeldi servisten memnun kaldım diyordum ama servis yanılticak gibi beni.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Hocam yolla bir baksinlar. Servisin suçu ne şimdi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
Kulaklıkla ilgili sorunum yok. Hem alt kısımdan hem de cihazın ahize kısmından müzik dinlerken ses geliyor tamam bu güzel bir özellik ancak bariz kalitesiz bir ahize degisimi olmuş gibi ya da bana gelene kadar bu sıkıntı oldu cok kalitesiz ahizeden gelen müzik ve konuşma sırasında karşı tarafın sesi bariz patlamış bir ahize sesi.Bugünde telefonla konuşurken karşı tarafa sesim gitmedi 5 dakika boyunca konuşamadık cihazdan garip garip sesler geldi sonrasında düzeldi servisten memnun kaldım diyordum ama servis yanılticak gibi beni.
hocam kullandigin telefonun ozelliklerini arastir,mi 6 stereo hoparloru yuksek seste kalitesiz verim sagliyor.servisin sucu ne anlayamadim.kalitesiz degisim derken bence bikac kez dusunup insanlari yargilayin.ben bu üslubunuzu tasvip etmiyorum.saygilarimla

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Bariz kalitesiz bir ses var daha önce yoktu düşük seste kullanacaz o vakit öğrettiğin.iyi oldu servisin suçu yoksa telefonda ki ara ara meydana gelen mikrofon sorunu da benden kaynaklı o zaman servisi kötüleyen yok adamlara hakarette etmedik görüşümüzü yazdık çözüm bulmaya çalıştık .

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
servise gönderdiğiniz bi telefonun hoparlöründen kötü ses geliyorsa bundan servis sorumludur dandik parça takmışlar dır yada takarken hasar vermişlerdir parçalara, hiç unutmam bi gün telefoncu nun birine ekran değişimi yaptırdım ekran değişimden hemen sonra daha kapıdan çıkmadan hoparlörün çalışmadığını farkettim hemen geri verdim telefonu adam gözümün önünde ekranı çıkartırken kırdı bana dik dik bakmaya başladı bende ne bakıyorsun sen kırdın ekranı dedim utanmasa kırdığı ekranı bana ödetecek nitekim telefonum ekranını değiştirmek icin gittiğim telefoncu ekranı kırdı hoparlörü bozdu titreşimi bozdu bataryayı bozdu en son mikrofonu bozdu bin pişman oldum tamire verdiğime.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt