Yardım Ağırlaşan cihaz için rom yardım

muhammed04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi mix
Konular
2
merhabalar ben şuan miroom v11 kullanıyorum ama cihaz hem ısı olarak hemde ağırlık olarak canımı sıkıyor artık. global rom a donsem de yine ağırlığı devam edermi bide moke rom nasıl onerirmisiniz sayfasında son güncel haliyle var bunun iyi yanı android 10 olması
yoksa bunlar içinde yine en iyisi miroom mu hafiflik ve serilik olarak kullanıp memnun olan yardımcı olacak varmı acaba 🙂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

veya şuan başka rom kullanıp bana önerecek olan varsa çok iyi olur

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ben miui 9 Android 7 kurarak bu problemi aştım. Evet görsel açıdan biraz tatmin etmeye bilir ama telefon ne ısınıyor ne yavaşlıyor. Rahat bir kullanım sunuyor. O kadar eskiye dönmek istemezseniz de miui 10 şuan ki surumunuzden daha iyi olabilir.

muhammed04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi mix
Konular
2
Ben miui 9 Android 7 kurarak bu problemi aştım. Evet görsel açıdan biraz tatmin etmeye bilir ama telefon ne ısınıyor ne yavaşlıyor. Rahat bir kullanım sunuyor. O kadar eskiye dönmek istemezseniz de miui 10 şuan ki surumunuzden daha iyi olabilirgorsel
görsellik çok önemli değil benim için sadece cihaz eski olduğu için performansı iyi olsun yeter bana miui9 android 7 dediğiniz global rom mu yoksa costum rom mu

siz global mi kurdunuz bide o sürümde alt bardaki tuşlar olmadan kullanma özelliği varmı su gesture olayı falan ekrana altında tuş sevmiyorum

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Evet hocam normal global sürüm flashladim. Full screen gestures mevcut romda. Sürüm olarakta miui 9 un Android 8 e geçmeden bi önce ki sürümünü yükleyin.

muhammed04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi mix
Konular
2
tamamdır bilgi için çok teşekkür ederim:)

umut002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
mi mix
Konular
5
merhabalar ben şuan miroom v11 kullanıyorum ama cihaz hem ısı olarak hemde ağırlık olarak canımı sıkıyor artık. global rom a donsem de yine ağırlığı devam edermi bide moke rom nasıl onerirmisiniz sayfasında son güncel haliyle var bunun iyi yanı android 10 olması
yoksa bunlar içinde yine en iyisi miroom mu hafiflik ve serilik olarak kullanıp memnun olan yardımcı olacak varmı acaba 🙂

veya şuan başka rom kullanıp bana önerecek olan varsa çok iyi olur
android 8.0 ve miui 9 kararlı yükle sonra sistem güncellemesi yap note 8 pro gibi hızlanıyor.

Üst Alt