Yardım Ağ bağlantısı bekleniyor...

oguzdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.2.2.0
Telefon Modeli
Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar 2 gün önce redmi note 6 pro telefonu aldım.Çok memnunum fakat dün google play storeden büyük boyutlu bir uygulama indirirken ağ bağlantısı bekleniyor yazıyor ve indrime duruyor tıklayınca sıfırdan başlıyor ve böyle kısır döngüye giriyor forumu karıştırdım bu sorun 2017 lerde falan açılmış çözüm bulunamamış.Bilgili biri yardımcı olabilirmi lütfen.İyi forumlar..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Google playden uygulama indirirken veri kullanım uyarısı çıkar (büyük boyutlu dosyalar hattın internetini bitirmesin diye), siz wifi beklemeden şimdi indir tuşuna basıp indirebilirsiniz.

Oyla:

oguzdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
1
Google playden uygulama indirirken veri kullanım uyarısı çıkar (büyük boyutlu dosyalar hattın internetini bitirmesin diye), siz wifi beklemeden şimdi indir tuşuna basıp indirebilirsiniz.
abi ben zaten wifiden indiriyorum sıkıntı orda :D screenshotda gözükyüor zaten teşekkürler cevabın için

Oyla:

oguzdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
1
Aynı sorunu pung indirirken ben de yaşamıştım. Hata verdiğinde wifi kapatıp açtığınızda düzelmesi lazım.
admincim telefon wifisini kapattım açtım wifi ayarlarını sıfırladım modemi resetledim gp'yi güncellemeleri kaldırdım ama nafile dün zor bela indirebildim gp storeden hiç çıkmadım ekran açık kaldı tekrar aynı hatayı defalarca verdi bir şekilde yaptım ama sorunun kökten çözümü yokmudur?

Oyla:

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Birisinden oyunun güncel güncel dosyalarını herhangi bir bulut hesabına aktarmasını iste, acaba sorun Google play de mi yoksa büyük veri indirmekte mi

Oyla:

oguzdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
1
Birisinden oyunun güncel güncel dosyalarını herhangi bir bulut hesabına aktarmasını iste, acaba sorun Google play de mi yoksa büyük veri indirmekte mi
bence sorun xiaomi redmi modellerinde. Forumu araştırdım ve redmi note5 zamanında açıldığını gördüm 2017-18 sularında ve birçok kişi aynı sorundan şikayetçiydi.Ama sorunun çözümü henüz yok..

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Şöyle söyleyim sorun redmi modellerinde değil bana göre. Ben Mi a2 lite kullanıyorum pubg yi indirmek istediğimde bazen aynısını banada yapıyor ya wifiyi kapatıp açıyorum yada geç saatlerde tekrar indirmeyi deniyorum bu sefer oluyor bu arada bu sadece pubg de oluyor bende yani onun dışında yüksek boyutlu diğer oyunları indirdiğimde bir sorun yok.

Oyla:

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Peki dediğim gibi herhangi bir buluttan indirilmeye çalışıldığında yine aynı sorunla karşılaşılıyor mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi4w kullanıyorum, daha hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım

Mi4w kullanıyorum, daha hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Apk olarak dışarıdan yükleyin pubg yi. Eski versiyon olsada arka planda yeni versiyonu indirmeye başlar. Bir bakın bakalım bu şekilde yapıncada kablosuz bekleniyor diyecekmi

Oyla:
Üst Alt