Yardım Adb Fastboot Devices Boş !!!

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
6
Selamlar Sevgili MiuiTR Forumdaşlarım Mi 9T Pro Telefonumu Alalı Yaklaşık 1 Hafta Oldu Global Olarak Aldım Oem Kilidi Açmayı Aktif Edip Unlock Yapmak İstedim Fakat Adb Veya Miui Unlock İkiside Cihazı Görmüyor
Eğer ki Yanlış Kurduysam yardımcı Olur musunuz Driverlar İçin Vesaire 5-6 Gündür Uğraşıyorum Fakat Unlock Edemedim Cihazı

Saygılar Yardımcı Olan Olamayan Herkese Teşekkürlerimi Sunarım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 49
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    62,8 KB · Görüntüleme: 55

crossing

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salih
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
0
Gelişmiş ayarlardaki USB hata ayıklama ve usb den yükle seçenekleri acikmi hocam. Şuan bu geldi aklıma driver yüklüyse.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Gelişmiş ayarlardaki USB hata ayıklama ve usb den yükle seçenekleri acikmi hocam. Şuan bu geldi aklıma driver yüklüyse.

Açık olmasına gerek yok arkadaşlar fastboot ayrı adb ayrı telefon açık göndermek için gerekli o. Fastboot ise telefon kapalıyken.

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
6

Açık olmasına gerek yok arkadaşlar fastboot ayrı adb ayrı telefon açık göndermek için gerekli o. Fastboot ise telefon kapalıyken.
Açık Zaten hocam Eski Laptopumda Deniyeceğim Şuan İntel Var Onda Olmaz Veya Olur İse Tekrar Bilgi Yazarım

Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Açık Zaten hocam Eski Laptopumda Deniyeceğim Şuan İntel Var Onda Olmaz Veya Olur İse Tekrar Bilgi Yazarım
Benim de küçük eski bir laptopum var usb çoklayıcı gelene kadar o minicik ekranla cebelleştim çok keyifliydi ama :D

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
6
Yine Olmadı Hocam Fastboot devices Yazıyorum Adb Ye Boş Çıkıyor Bilgisayarların İkiside Algılayamadı Ne Yapabilirim Başka Fikirlerinize İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Çok İyi Olur

Yardımcı Olan Olamayan Herkese Tekrardan Teşekkür Ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot Getvar Anti Yaptığımda Bile Waiting For Devices Te Kalıyor Ya Ne Yapabilirim ?

Son düzenleme:
Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Yine Olmadı Hocam Fastboot devices Yazıyorum Adb Ye Boş Çıkıyor Bilgisayarların İkiside Algılayamadı Ne Yapabilirim Başka Fikirlerinize İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Çok İyi Olur

Yardımcı Olan Olamayan Herkese Tekrardan Teşekkür Ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot Getvar Anti Yaptığımda Bile Waiting For Devices Te Kalıyor Ya Ne Yapabilirim ?
Cihazı fastboot moduna alıp laptopa bağlıyken bilgisayara sağ tıklayıp yönetten driver kurmayı deneyin

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
6
Cihazı fastboot moduna alıp laptopa bağlıyken bilgisayara sağ tıklayıp yönetten driver kurmayı deneyin
Yok Hocam Yapamıyorum Kabul Etmiyor Görünmüyor hiçbir cihaz Adb Yada Unlocker Da Daha ne yapabilirim başka Yöntemi Çaresi Yok mu Hocalarım Uzman Hocalarım Yardım Edin ;(

Oyla:

657756

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Asla çözemiyorum. Qcn düzenledim heyşeyi hallettim cihaza yazacağım sadece ama yazamıyorum

Oyla:
Üst Alt