Yardım Adaptör ve Kablo Önerisi

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 872

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
20-25 wattlık adaptör ve data aktarımı yapabiliceğim ürünler lazım. Data kablom bozuldu ve idarelik bir kablo ile şarj ediyorum ne yazık ki onda da geç şarj oluyor telefon

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Mi 9T için aktif olarak kullandığım bir şarj aleti var, oldukça beğeniyorum performansını ancak cihaza uyumlu olsun diye 18w tercih etmiştim. Gayet beğendiğim bir alet eğer 18w almayı düşünürseniz atabilirim linkini

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur hocam zaten cihazımız 18 destekliyor ben ne olur ne olmaz diye başka telefonları da alıcağım ürünlerle şarj ederim diye o watt aralığında istemiştim ama sizin önerdiğiniz ürün de olur.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Olur hocam zaten cihazımız 18 destekliyor ben ne olur ne olmaz diye başka telefonları da alıcağım ürünlerle şarj ederim diye o watt aralığında istemiştim ama sizin önerdiğiniz ürün de olur.
Zamanında Amazon indirim günlerinde 100 liraya almıştım fiyatı artmış biraz ancak aylardır kullanıyorum oldukça memnunum.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanında Amazon indirim günlerinde 100 liraya almıştım fiyatı artmış biraz ancak aylardır kullanıyorum oldukça memnunum.

Hocam bu biraz tuzlu benim için ya ne yazık ki açıkçası sırf bir kablo ve adaptöre bu fiyatı vermek istemiyorum :D Hani adaptör para ediyor o da bende orjinal ürün var ama kablo yok en azından kabloyu alırdım ama bu baya artmış fiyatı 100TL olmuş olsa direk düşünmeden alırdım :D

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam bu biraz tuzlu benim için ya ne yazık ki açıkçası sırf bir kablo ve adaptöre bu fiyatı vermek istemiyorum :D Hani adaptör para ediyor o da bende orjinal ürün var ama kablo yok en azından kabloyu alırdım ama bu baya artmış fiyatı 100TL olmuş olsa direk düşünmeden alırdım :D
Evet güncel fiyatı görünce bende şaşırdım 😆

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Almışken 33 watt alın derim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Almışken 33 watt alın derim.

Hocam eğer Xiaomi'nin sarj cihazını alıyorsanız orijinal olduğundan emin olmanız gerek. İnternette çok fazla replika muadili var. Ve bunlar ciddi anlamda zarar verebilir cihaza, en basitinden bataryaya. Bu yüzden orijinal olduğundan emin olmadığınız bir aleti önermiyorum, onun yerine bu alanda güven sağlamış markaların şarj aletlerini almak daha mantıklı; tabi orijinal olduğundan eminseniz orası ayrı.

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Sarı siteden satan çok Xiaomi kutudan çıkma şarj aleti uygun fiyata alın bir tane direkt hocam

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam eğer Xiaomi'nin sarj cihazını alıyorsanız orijinal olduğundan emin olmanız gerek. İnternette çok fazla replika muadili var. Ve bunlar ciddi anlamda zarar verebilir cihaza, en basitinden bataryaya. Bu yüzden orijinal olduğundan emin olmadığınız bir aleti önermiyorum, onun yerine bu alanda güven sağlamış markaların şarj aletlerini almak daha mantıklı; tabi orijinal olduğundan eminseniz orası ayrı.
Şu ana kadar 3 tane aldım orjinal çıktı. Tabi bu satıcıdan değil. Yorumlara bakıp alınca pek sıkıntı olmuyor genelde

Üst Alt