Yardım Açma Tuşu Bozuldu Telefonu Açma Yöntemi Varmı?

ilyas2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLYAS AYDINL
Cihazım
XİAOMİ 5S PL
Konular
3
Arkadaşlar telefonun açma tuşu bozuldu İçindeki bilgiler benim için önemli bir kez bile olsa açmam gerekiyor. internette bir yöntem gördüm pcye bağlayıp ses açma tuşuna başınca bir menü ile açılabiliyormuş ama benim ses açma tuşumda arızalı. Sadece ses kapama tuşu çalışıyor. pcye bağlayıp ses kapama tuşuna basıyorum yeşil şapkalı fastboot ekranı geliyor kısa süreliğine sonra kayboluyor. bir kez açabilmem için yardıma ihtiyacım var arkadaşlar içindeki bilgileri alıp yeni telefon alacağım tamir ettirmek istemiyorum

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
Telefonun kasasını açıp tuşların olduğu kısmı temizleyin %90 kirli olduğu için temas etmiyordur ama sorumluluk kabul etmiyorum bozabilirsiniz videosunu falan seyrederek açın derim iyi forumlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonun kasasını açıp tuşların olduğu kısmı temizleyin %90 kirli olduğu için temas etmiyordur ama sorumluluk kabul etmiyorum bozabilirsiniz videosunu falan seyrederek açın derim iyi forumlar.
Ek olarak fastboot moduna girebiliyorsanız telefonu bilgisayara bağlayarak fasbootda kod yazarak açabilirsiniz kod aklıma gelmiyor gelirse eklerim

Ek olarak fastboot moduna girebiliyorsanız telefonu bilgisayara bağlayarak fasbootda kod yazarak açabilirsiniz kod aklıma gelmiyor gelirse eklerim
adb reboot komutunu deneyin adb nin nasıl kullanıldığını biraz araştırın öğrenirsiniz.

Son düzenleme:

RecSpeed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
#Su
Cihazım
MiNote10
Meslek
#Firmware
Konular
1
Açamazsınız çünkü fastboot ekranına giriyor ve kısa sürede resetliyorsa güç tuşu basılı kalmış yada kısa devre yapmış değişmesi gerekir.

Üst Alt