Yardım Açılışta bilinmeyen android şifresi sorusu

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 11
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Android 10 Masik v13 rom yüklediğimde açılışta bilinmeyen bir android şifresi sordu çok kez denedim 8 kez daha denersen cihaz silinir dedi bende twrp moduna döndüm fakat önce sormayan dycript data sordu mecbur Fastbootdan resmi roma döndüm ve bu sefer temiz kurulum ile masik'i tekrar kurdum önce yükseltme yapmıştım bu sefer ilk başta sorun çıkmadı fakat bir kaç twrp zip yükledikten sonra yine açılışta android şifresi sordu twrp te geri döndüğümde az önce sormayan dycript data yine sordu (Orange fox da denedim aynı) bu sefer yıldım global miui 11 android 9a düşürdüm fastbootdan bir kaç yeniden başlatmadan sonra yine android şifresi sordu artık yeniden başlatmaya korkuyorum. (format data denedim sonra yine aynı) lütfen yardım edin bütün günümü aldı bu iş

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam başlamak için Android şifrenizi girin ekranı geliyor ise orange fox da data format yapabilirsiniz öyle halletmisdim

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Ekran kilidi veya parmak izi şifreniz varsa genelde o oluyor

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Benim cıhazımdada bu sorun oluyor root atmadan önce mutlaka format işlemi yapın yani telefona romu atın sonra trwp menüsünden cihaza normal format atın (yes diye cevap verdiğimiz formatdan bahsediyorum) daha sonra magisk kurun ve yeniden başlatın
Dahili hafıza silinir bunuda belirtelim

Oyla:

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Numu
Hocam başlamak için Android şifrenizi girin ekranı geliyor ise orange fox da data format yapabilirsiniz öyle halletmisdim
Bunu denedim ve işlem başarılı fakat şifre sorgusu aynı her deneyişimde tek çözüm fastboot rom oldu sonra fastboot romda da aynı sorgu çıkmaya başladı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran kilidi veya parmak izi şifreniz varsa genelde o oluyor
Ekran kildi şifrem desen ve çıkan ekran hem sayılı hem harfli şifre sistemi ve tüm şifreleri deniyorum sonuç yok

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Numu

Bunu denedim ve işlem başarılı fakat şifre sorgusu aynı her deneyişimde tek çözüm fastboot rom oldu sonra fastboot romda da aynı sorgu çıkmaya başladı
Twrp de wipe kısmından format data yapabilirsiniz hocam bir dahakine aklınızda bulunsun. giggle~~

Oyla:

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Benim cıhazımdada bu sorun oluyor root atmadan önce mutlaka format işlemi yapın yani telefona romu atın sonra trwp menüsünden cihaza normal format atın (yes diye cevap verdiğimiz formatdan bahsediyorum) daha sonra magisk kurun ve yeniden başlatın
Evet doğru söylüyor olabilirsiniz çünkü bu android sorgusu rootu attıktan sonra çıkıyor karşıma. Ve de bunun magisk ayarları ile bir bağı olabilir mi magisk managerda gelişmiş bölümünde 3 tane atar var şifrelere kurtarma gibi bunlar ile bağı var mıdır yoksa magiskin zip dosyası olan onda mı güncellemeden yeni sürümden kaynaklı olabilir mi?

Bu
Twrp de wipe kısmından format data yapabilirsiniz hocam bir dahakine aklınızda bulunsun. giggle~~
işlemi ne zaman yapacağım

Ek olarak söyleyim de. Romu kurduktan sonra yeniden başlatmadan itibaren mount dycript data oluyor rootu da atamıyorum

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt