Yardım açılış ekranı redmi yazıyor

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 250

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS
Telefon Modeli
Poco X6 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba hocalarım

global cihaza çin romu yükleyince açılış ekranı o cihazın çin sürümü gibi sanıyor kendisini ve mesela poco yazması gerekirken redmi yazıyor artık ve ayarlarda da poco x6 pro yazması gerekirken bu cihazın çin versiyonunun ismi k70e yazıyor.

bunu nasıl düzeltebiliriz. cihaz kendisini k70e sanıyor

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Çin romunun olayı da o zaten... O romu yüklediğinizde cihaz da K70e oluyor. Zaten yüklediğiniz romun ismine de bakarsanız X6 değil K70 yazıyordur.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Merhaba hocalarım

global cihaza çin romu yükleyince açılış ekranı o cihazın çin sürümü gibi sanıyor kendisini ve mesela poco yazması gerekirken redmi yazıyor artık ve ayarlarda da poco x6 pro yazması gerekirken bu cihazın çin versiyonunun ismi k70e yazıyor.

bunu nasıl düzeltebiliriz. cihaz kendisini k70e sanıyor
Çinde bu telefon k70e olarak çıktğı için böyle. K70e telefona global yüklenince de poco oluyor yani.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
biliyorum. çözüm ?

hocam sen bilirsin belki kafeinsiz
çözüm derken ? aynı cihaz hocam zaten romu da aynı misal tavuktan cıkan ürüne yani yumurtaya türkiye de "yumurta" diyoruz aynısını amerika da "egg " diye söyleniyor çözüm olarak ne istiyorsunuz onu anlamadım yani orada k70e yazması yerine poco x6 pro yazmasını istiyorsanız rom dosyasında bazı değişiklikler gerekiyor bunu da gerçekten üst bir bilgi gerekiyor yoksa bu dosyalarla ugraşırken cihaz hard brick olabilir bu k70e yazmasıyla poco x6 pro yazmasının size donanımsal olarak bir zararı yoktur diyedüşünüyorum çünkü bende poco f5 var sıfır kapalı kutu yurt dışı cihaz ben buna direnç degişimi yaparken biraz farklı ohm kullandım cihaz açılırken poco yazması yerine redmi yazıyor ayarlara giriyorum yine poco yazıyor custom rom yüklüyorum cihaz kendini 12 turbo sanıyor bence çin romu yüklesem cihaz kendini 12 turbo olarak görecek bunun bana bir zararı yok size nasıl bir zararı var yani poco x6 pro veya k70e yazması ne gibi bir sorun cıkarıyor ?

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çözüm derken ? aynı cihaz hocam zaten romu da aynı misal tavuktan cıkan ürüne yani yumurtaya türkiye de "yumurta" diyoruz aynısını amerika da "egg " diye söyleniyor çözüm olarak ne istiyorsunuz onu anlamadım yani orada k70e yazması yerine poco x6 pro yazmasını istiyorsanız rom dosyasında bazı değişiklikler gerekiyor bunu da gerçekten üst bir bilgi gerekiyor yoksa bu dosyalarla ugraşırken cihaz hard brick olabilir bu k70e yazmasıyla poco x6 pro yazmasının size donanımsal olarak bir zararı yoktur diyedüşünüyorum çünkü bende poco f5 var sıfır kapalı kutu yurt dışı cihaz ben buna direnç degişimi yaparken biraz farklı ohm kullandım cihaz açılırken poco yazması yerine redmi yazıyor ayarlara giriyorum yine poco yazıyor custom rom yüklüyorum cihaz kendini 12 turbo sanıyor bence çin romu yüklesem cihaz kendini 12 turbo olarak görecek bunun bana bir zararı yok size nasıl bir zararı var yani poco x6 pro veya k70e yazması ne gibi bir sorun cıkarıyor ?
uyuyamıyorum geceleri

Oyla:
Üst Alt