Çözüldü Açılış değişti

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Aosp
Telefon Modeli
Poco f3
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon Poco f3 aosp varken hyperos kurdum Poco diye açılırken redmi yazısı geliyor artık başlangıçta sonra geri aosp kurdum ama redmi kaldi bir zararı varmıdır nasıl değiştiririm?

Çözüm
Telefon Poco f3 aosp varken hyperos kurdum Poco diye açılırken redmi yazısı geliyor artık başlangıçta sonra geri aosp kurdum ama redmi kaldi bir zararı varmıdır nasıl değiştiririm?
bu bana da oldu benim telefonda direnç işlemi yaparken cihaz poco f5 şu anda redmi olarak açılıyor band sorunu da yaşamadım herhangi bir sorun da görmedim test etmediğim hiçbirşey kalmadı herşey normal sadece poco gitti redmi geldi
aslında poco f40 la sizin cihaz arasında fark yok anakart aynı zaten aynı anakartı koyup bölge ve ülkeye farklı işler yapıyorlar misal avrupaya özel yapacaklarsa içinde 1-2 direnç veya anahtar var onları degiştirince band falan aktif oluyordur ama bu bilgiler gizli oldugu için keşfetmek zor bir cihaz için aşırı ugraş...

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Hiç bişi olmaz benimde başıma geldi benzer durum sadece aç kapalarda görürsün o kadar

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç bişi olmaz benimde başıma geldi benzer durum sadece aç kapalarda görürsün o kadar
Acaba orjinal boot dosyası atsak düzelir mi cihaz hem redmi k40 hem poco f3 hem mi11x tuhaf

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bu bana da oldu benim telefonda direnç işlemi yaparken cihaz poco f5 şu anda redmi olarak açılıyor band sorunu da yaşamadım herhangi bir sorun da görmedim test etmediğim hiçbirşey kalmadı herşey normal sadece poco gitti redmi geldi
aslında poco f40 la sizin cihaz arasında fark yok anakart aynı zaten aynı anakartı koyup bölge ve ülkeye farklı işler yapıyorlar misal avrupaya özel yapacaklarsa içinde 1-2 direnç veya anahtar var onları degiştirince band falan aktif oluyordur ama bu bilgiler gizli oldugu için keşfetmek zor bir cihaz için aşırı ugraş gerektirebilir

Oyla: Çözüm

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında poco f40 la sizin cihaz arasında fark yok anakart aynı zaten aynı anakartı koyup bölge ve ülkeye farklı işler yapıyorlar misal avrupaya özel yapacaklarsa içinde 1-2 direnç veya anahtar var onları degiştirince band falan aktif oluyordur ama bu bilgiler gizli oldugu için keşfetmek zor bir cihaz için aşırı ugraş gerektirebilir
yok hocam poco f3 redmı k40 mı 11x ücü aynı cıhaz rom atarken hep aynısı cıkıo kurdugum hyperos romu redmıye cevırmıs ama sorun yok ya aosp ama redmı ıle acılıyo arka kapakta poco yazıo ayarlarda redmı k 40 alem cihaz :)) :D

Oyla:
Üst Alt