Yardım acil yardım lütfen google açmıyor hesabımı :(

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
mi 5 miui9 yüklü telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm.telefon açıldığında google hesabımın şifresini unuttuğum için değiştirdim.bu sefer giriş yapmaya çalışırken "şifre yakın zamanda değiştiğinden. ...... 24 saat bekle" falan gibi uyarı veriyor.telefonu kullanamıyorum

telefonun bootloader kilidi açık değil.açamıyorumda çünkü telefonda gerekli ayarları yapamadığımdan %95 te takılıyor bootloader unlock işlemi

telefona fastboot ile rom atamıyorum çünkü images klasörünü gösterince cant found flash_all.bat gibi bir uyarı veriyor.images değilde direk klasörü gösterince tam başlarken 1sn içinde success diyor ve sanki formatı atmış gibi işlemi başlamadan bitiriyor.

ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar.Allah aşkına bir yardım edin bana

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
mi 5 miui9 yüklü telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm.telefon açıldığında google hesabımın şifresini unuttuğum için değiştirdim.bu sefer giriş yapmaya çalışırken "şifre yakın zamanda değiştiğinden. ...... 24 saat bekle" falan gibi uyarı veriyor.telefonu kullanamıyorum

telefonun bootloader kilidi açık değil.açamıyorumda çünkü telefonda gerekli ayarları yapamadığımdan %95 te takılıyor bootloader unlock işlemi

telefona fastboot ile rom atamıyorum çünkü images klasörünü gösterince cant found flash_all.bat gibi bir uyarı veriyor.images değilde direk klasörü gösterince tam başlarken 1sn içinde success diyor ve sanki formatı atmış gibi işlemi başlamadan bitiriyor.

ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar.Allah aşkına bir yardım edin bana
Yanlış bilmiyorsam geçen gün aynı problem bir arkadaşın başına gelmişti hatta konu da açmıştı bununla alakalı, işin özü o arkadaş 24 saat bekleyip açmıştı. Umarım aynı konudur bahsettiğim.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en azından bootloader kilitli mi 5 e komut satırı ile yardımı bile olsa fastboot rom atabilsem düzelir diye düşünüyorum.onu yapmaya çalışıyorum :(

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
en azından bootloader kilitli mi 5 e komut satırı ile yardımı bile olsa fastboot rom atabilsem düzelir diye düşünüyorum.onu yapmaya çalışıyorum :(
Telefonda aşırı acil bir işiniz yok ise bence beklemeniz daha mantıklı olur. Sonuçta kesin çözüm demiş diğer arkadaş işe yarıyor yani.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bakalım araştırıyorum açmam lazım telefonu :(
[doublepost=1517611891,1517609933][/doublepost]resimdeki hatayı alıyorum :( varmı yardım edecek tecrübeli birileri ?

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:
Üst Alt