Yardım ACİL ÜCRETSİZ YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibeder0619

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Temizlik Görevlisi
Konular
12
Kullanıcı konu başlığında tamamen büyük harf kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 14.0.3 global
Telefon Modeli
Redmi 9 pro 128
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar note 9 pro rom attım fakat kilit acıktı ama mi etkinlestir cıktı telefon acılmıyo benim mi şifrem kabul etmiyor aynı mi olmadığı için maaşa kadar acamazmıyım nolurrr

agentmaster47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
mi hesabını istiyor sıkıntı yok başka cihazdan yada bilgisayardan mi hesabına gir şifreyi değiştir yeni şifre ile kilidi aç

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Forum Kuralları 3.11 - Acil vs. şeklinde başlık açmayalım. Sorununuz anlaşılmıyor konuya girmeden. Acil yazınca kimse ekstra olarak harekete geçmiyor.

Mi Hesabı aynı değilse yapacak bir şey yok, o Mi Hesabı şifresini girmeniz lazım. Eğer ulaşamıyorsanız o hesaba ücretli şekilde bypass edilir.

Eğer acil bir şekilde cihazınızı açmanız gerekiyorsa TWRP kurup AOSP rom kurun. AOSP romda Mi Hesabı istemeyeceği için rahatça açarsınız cihazı.

Oyla:

ibeder0619

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Temizlik Görevlisi
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forum Kuralları 3.11 - Acil vs. şeklinde başlık açmayalım. Sorununuz anlaşılmıyor konuya girmeden. Acil yazınca kimse ekstra olarak harekete geçmiyor.

Mi Hesabı aynı değilse yapacak bir şey yok, o Mi Hesabı şifresini girmeniz lazım. Eğer ulaşamıyorsanız o hesaba ücretli şekilde bypass edilir.

Eğer acil bir şekilde cihazınızı açmanız gerekiyorsa TWRP kurup AOSP rom kurun. AOSP romda Mi Hesabı istemeyeceği için rahatça açarsınız cihazı.
tamam teşekkürler

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt