Çözüldü Acil destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.3.0
Telefon Modeli
Ruby
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar Redmi Note 12 pro 5G cihaz yazılım yüklerken saçma bir şekilde kilitlendi açılmıyor ve bu ay kilit açılma doldu hatası veriyor ücretli tool ile fake rom yüklenebilir mi acaba ?

Çözüm
Selamün aleyküm H.kadioglu
Hocam yönlendirmeler adına teşekkür ederim.

Yöntemi biraz araştırma yaparak yaptım.
Cihazın kilidi kapanıp cihaz devre dışı kaldı unlock uygulaması hatası vermesi de bu konu da beni yanlız bıraktı.

Fake rom dosyasını bulup cihaza yükledim ,romu indirdikten sonra kurdum çin romun da açılacağını da biliyordum fakat yüklemedim, sonrasın da fake romu kurup açtığım da numaralar yoktu baktım baktım olmadı.

Bir kaç kişiye sorduğum da ya direnç ya da unlock olacak ya da süreyi bekleyeceksin 1ay filan tabi onun da garantisi yoktu.

Eskilerden preloader dosyasını upload ederek bu sorunu çözdüğüm aklıma geldi ve uygun dirençli gösteren preloader buldum.

Preloader denemem sonucu cihaz dirençli olarak gözüktü...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
işlem yaptığınız uygulama yedek aldıysa yükleyin gelirse gelir. gelmez ise ücretli unlock ya da direnç değişimi gerekli..

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamün aleyküm H.kadioglu
Hocam yönlendirmeler adına teşekkür ederim.

Yöntemi biraz araştırma yaparak yaptım.
Cihazın kilidi kapanıp cihaz devre dışı kaldı unlock uygulaması hatası vermesi de bu konu da beni yanlız bıraktı.

Fake rom dosyasını bulup cihaza yükledim ,romu indirdikten sonra kurdum çin romun da açılacağını da biliyordum fakat yüklemedim, sonrasın da fake romu kurup açtığım da numaralar yoktu baktım baktım olmadı.

Bir kaç kişiye sorduğum da ya direnç ya da unlock olacak ya da süreyi bekleyeceksin 1ay filan tabi onun da garantisi yoktu.

Eskilerden preloader dosyasını upload ederek bu sorunu çözdüğüm aklıma geldi ve uygun dirençli gösteren preloader buldum.

Preloader denemem sonucu cihaz dirençli olarak gözüktü wipe data yapıp meta da numaraya yazınca sorun giderildi.

Oyla: Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt