Çözüldü Açık olan bl kilidini geri kapatmak sağlıklımıdır

talhasahin66

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.9.0
Telefon Modeli
Xiaomi13T
Bootloader Kilidi
Açık
Dün telefonuma direnç işlemi yaptırdım süresi bitmişti bl kilidi açmışlar zaten olması gereken oydu fakat şimdi güvenlik güncellemesi vs. Almam diye korkuyorum yani güncellemeleri almak istiyorum ama bi kaç kişi bl kilidin açık ise tekrardan kapatma dediler pisman olursun dediler sizce ne yapmalıyım ?

Çözüm
Sıkıntı mı çıkarır diyorsunuz yani ?
en ufak sorunda ödeyeceğiniz miktar yükselir diyorum bl açık diye cihazda anormal birşey olmaz bootloader açık diye twrp yükleyip rootlayıp bilip bilmeden işlemler yaparsanız olanlar sizin mesuliyetinizdedir
bl açık normal işler yapıyorum sorun çıkar mı ? hayır
bl kapalı normal işler yapıyorum sorun çıkar mı ? hayır
sorun çıktı bl açık tamir daha mı ucuz veya ücretsiz olur? evet
sorun çıktı bl kapalı tamir ücretli olur forumda bu konuda bedavaya yardımcı olacak birileri yok zaten düzeltmek için de ücretli programlar kullanılıyor

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Dün telefonuma direnç işlemi yaptırdım süresi bitmişti bl kilidi açmışlar zaten olması gereken oydu fakat şimdi güvenlik güncellemesi vs. Almam diye korkuyorum yani güncellemeleri almak istiyorum ama bi kaç kişi bl kilidin açık ise tekrardan kapatma dediler pisman olursun dediler sizce ne yapmalıyım ?
kapat açık durmasın tamirciler aç mı kalsın

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Sıkıntı mı çıkarır diyorsunuz yani ?
en ufak sorunda ödeyeceğiniz miktar yükselir diyorum bl açık diye cihazda anormal birşey olmaz bootloader açık diye twrp yükleyip rootlayıp bilip bilmeden işlemler yaparsanız olanlar sizin mesuliyetinizdedir
sorun çıktı bl kapalı tamir ücretli olur forumda bu konuda bedavaya yardımcı olacak birileri yok zaten düzeltmek için de ücretli programlar kullanılıyor

Oyla: Çözüm

talhasahin66

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim kapatmıyayım ozaman ben sırf güncelleme gelmez diye korkmuştum ama geliyormus herhalde sizede teşekkür ederim yardımınız için

Oyla:
Üst Alt