Yardım A3 hakkında yardım?

medici53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi a3
Konular
1
herkese iyi günler.
9 senelik çeşitli ios deneyimlerinden sonra iş telefonu için dün ilk kez android yazılımlı telefon aldım. araştırmalarım sonucu a3'te karar kıldım. Ancak telefonu almadan okuduklarım ile android 10a güncellememem gerektiğinin kanısına vardım. İlginçtir sabah şardan telefonu çıkardığımda yeni güncelleştirme için yeniden başlatın diye uyarı aldım. yeniden başlattığımda android 10'a güncellenmişti telefon. Daha elimdeyken 1 dkda şarj 99-98 diye inmeye başladı. Can sıkıldı açıkcası. Acaba orjinal sürümüne hiç bir sıkıntı yaşamadan dönme şansım var mı veya andoid 10un sıkıntısız bir sürümü var mı? miu arayüzü olmasa da olur sadece orjinal fabrika çıkışlı 9 pie sürümüne geçmek istiyorum. yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazın boot kilidi açık ise flashtool ile istediğiniz sürüme geçme şansınız var

Oyla:

medici53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi a3
Konular
1
Cihazın boot kilidi açık ise flashtool ile istediğiniz sürüme geçme şansınız var
boot kilidinin açık olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ? kusura bakmayın androidde henüz abc'yi öğrenir gibiyim.

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
herkese iyi günler.
9 senelik çeşitli ios deneyimlerinden sonra iş telefonu için dün ilk kez android yazılımlı telefon aldım. araştırmalarım sonucu a3'te karar kıldım. Ancak telefonu almadan okuduklarım ile android 10a güncellememem gerektiğinin kanısına vardım. İlginçtir sabah şardan telefonu çıkardığımda yeni güncelleştirme için yeniden başlatın diye uyarı aldım. yeniden başlattığımda android 10'a güncellenmişti telefon. Daha elimdeyken 1 dkda şarj 99-98 diye inmeye başladı. Can sıkıldı açıkcası. Acaba orjinal sürümüne hiç bir sıkıntı yaşamadan dönme şansım var mı veya andoid 10un sıkıntısız bir sürümü var mı? miu arayüzü olmasa da olur sadece orjinal fabrika çıkışlı 9 pie sürümüne geçmek istiyorum. yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
Android 10 sandığınız kadar kötü değil. Ben de sizin gibi Android 9'a dönmek istemiş ve hatta çok uğraşlar vererek dönmüştüm de. Lakin biraz kullandıktan sonra arada pek bir fark olmadığını anladım ve tekrar 10'a yükselttim. Yeni telefonunuzun keyfini çıkarın.

Oyla:

medici53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi a3
Konular
1
Android 10 sandığınız kadar kötü değil. Ben de sizin gibi Android 9'a dönmek istemiş ve hatta çok uğraşlar vererek dönmüştüm de. Lakin biraz kullandıktan sonra arada pek bir fark olmadığını anladım ve tekrar 10'a yükselttim. Yeni telefonunuzun keyfini çıkarın.
kolay değil gibi gözüküyor zaten galiba dediğiniz şekilde devam edeceğim.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Evet hocam ilk zaman bende geri 9 a dönmek istedim fakat garantili olduğu için kurcalamadım ve şimdi alıştım şarz süresi baya kisalmisti ilk zaman birde ekran geç algılama oldu fakat şarz biraz iyileşti şimdi alıştık artık

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bu cihazlarda yapay zeka benzeri bir sistem var. Siz cihazı bir süre kullanın şarj olayı sizin kullanımınıza göre bir miktar düzene girecektir. Güncellemelerden sonra ve yeni kullanımlarda ilk günler şarjın düzensiz olması normal. Ancak bir hafta içinde bir miktar düzelme olmaz ise bir format atmanızı tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt