Haber A2 Şubat Güncellemesi

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Bende renk dalgalanması değil de siyah renkler gri oldu bu güncelleme de en sevdiğim batarya süresi uzadı ve kulaklık sesi yükseldi
renk dalgalanmasından kastım o zaten. dikkatli incelersen açık renkte de oluyor.seni bilmem de benim baya gözüme batıyor :(

Melodika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melodika
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Ekran dalgalanması bende bildiğiniz ekrana panjur takmış gibi hem şerit şerit hem de ekranda aşağı yukarı yapınca parlayip sonmeler özellikle whatsapta üst ekrsnin yeşil bolumune bakınca belli oluyor.

Ekran konusuna el atmaları lazım.

Bu ekranda panjur gibi dalgalanma yapan sorunu düzeltmeleri lazım

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Umarım kronik donanımsal bir sorun değildir bu
Valla usta 2 aydır kullanıyorum 2 defa kamera bağlantı hatası verdı dün ama dedim gibi arka planda yükleme yapıyordu flashı uanmamasını ara ara yaşadım yazılımsal olur genelde güncellemeler hatalı oluyor en iyisi güncellememek android 8 iyiydi valla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran dalgalanması bende bildiğiniz ekrana panjur takmış gibi hem şerit şerit hem de ekranda aşağı yukarı yapınca parlayip sonmeler özellikle whatsapta üst ekrsnin yeşil bolumune bakınca belli oluyor.

Ekran konusuna el atmaları lazım.

Bu ekranda panjur gibi dalgalanma yapan sorunu düzeltmeleri lazım
Bu dediğini olayı ekrsn videosu çekip atarmısınız aşağıya program linki koyuyorum onla video atabilirsin

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
Bu her zaman olmuyor arada bi oluyor sıfırladım ama nedense hala bazen kameraya bağlanamıyor hatasını veriyor sanırım donanımsal bi sorun var
Bende de arada bir oluyor yazılımsal tamamen. Hızlı geçiş yaptığında oluyor

Üst Alt