Yardım A2 Lite ses dosyasını müzikler olarak onaylamak

archteacher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat DURSUN
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
A2 Lite telefonumda telefon sesini değiştirmek istediğimde kendi ses dosyası yerine müzikler seçeneğini seçtim ve her zaman bu şekilde açı onayladım sanırım şimdi telefonun kendi ses dosyası çıkmıyor karşıma sadece müzik dosyalarım çıkıyor ayarlardan gördüğüm kadarıyla geride alamıyorum. Konuyla ilgili daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüme ulaşmış arkadaşlarımızdan yardım talep ediyorum. Şimdiden teşekkürler....

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
A2 Lite telefonumda telefon sesini değiştirmek istediğimde kendi ses dosyası yerine müzikler seçeneğini seçtim ve her zaman bu şekilde açı onayladım sanırım şimdi telefonun kendi ses dosyası çıkmıyor karşıma sadece müzik dosyalarım çıkıyor ayarlardan gördüğüm kadarıyla geride alamıyorum. Konuyla ilgili daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüme ulaşmış arkadaşlarımızdan yardım talep ediyorum. Şimdiden teşekkürler....
Ayarlar>Uygulamalar ve Bildirimler>Tümünü gör'ü seçiyorsun sonra sağ üstte üç nokta var oradan uygulama tercihlerini sıfırla dedikten sonra düzeliyor. Sonra ayardan zil seslerine tekrar girince varsayılan olarak medya deposunu seçiyorsun (her zaman olarak) ve zil sesleri çıkıyor.

Oyla:

archteacher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat DURSUN
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Teşekkürler sorunu anlattığınız şekilde çözdüm :)

Oyla:
Üst Alt