Yardım A2 Lite Güvenlik Güncellemesi

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 9.0
Telefon Modeli
Xiaomi A2 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
A2 lite cihazım. Ocak ayından beri hiçbir güncelleme almıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba. Fotoğraftaki gibi en son güvenlik güncelleştirmesini Ocak ayında yaptım dahada bir şey gelmedi. Ve örnek olarak kardeşim A1 kullanmakta ona daha dün mart ayı güvenlik güncelliştirmesi geldi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam, her cihaz modeline ayrı ve belirledikleri bir sıraya göre güncelleme veriliyor. Beklemek gerekiyor.

Oyla:

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam, her cihaz modeline ayrı ve belirledikleri bir sıraya göre güncelleme veriliyor. Beklemek gerekiyor.
Hocam haklısın ama daha şubat ayının güvenliği gelmedi. Tamam hadi diyelım sırada onu mart için söyleyebiliriz anca sonuna geldik. Ama şubat ayından eser yok. Dediğinizi anlıyorum hocam ama a1 ana model diye üstte olabilirde şubat ayınıda en azından alır diye düşünmekteyim :)

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam haklısın ama daha şubat ayının güvenliği gelmedi. Tamam hadi diyelım sırada onu mart için söyleyebiliriz anca sonuna geldik. Ama şubat ayından eser yok. Dediğinizi anlıyorum hocam ama a1 ana model diye üstte olabilirde şubat ayınıda en azından alır diye düşünmekteyim :)
Tamamen haklısınız, ama elden gelen birşey yok. Hangi sıraya, hangi tarihe göre veriliyor kestirmek mümkün değil.

Oyla:

GreeHack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Tamamen haklısınız, ama elden gelen birşey yok. Hangi sıraya, hangi tarihe göre veriliyor kestirmek mümkün değil.
Teşekkür ediyorum güzel cevaplarınız için. Bende telefonum daha öncede güncellemede sorun yaşamıştı sıfırlayınca düzelmişti. Gene öyle bug oldu sandım sağolun :)

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Teşekkür ediyorum güzel cevaplarınız için. Bende telefonum daha öncede güncellemede sorun yaşamıştı sıfırlayınca düzelmişti. Gene öyle bug oldu sandım sağolun
Rica ederim Hocam, sağolun. İyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt