Yardım A2 lite google widget sorunu

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Ana ekranda bulunan google widget bir türlü kaldıramıyorum. Uzun süre basılı tutuyorum bişe
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
olmuyor. Ayarlardan Google uygulamasına girip devre dışı bırak diyorum bu defa da resimdeki gibi kalıyor ve ne açılıyor nede kaldırılıyor. Bunu nasıl kaldırabiliriz yardımcı olur musunuz

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Merhaba arkadaşlar. Ana ekranda bulunan google widget bir türlü kaldıramıyorum. Uzun süre basılı tutuyorum bişe
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
olmuyor. Ayarlardan Google uygulamasına girip devre dışı bırak diyorum bu defa da resimdeki gibi kalıyor ve ne açılıyor nede kaldırılıyor. Bunu nasıl kaldırabiliriz yardımcı olur musunuz
Farklı launcher kurman gerek kalkmıyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Farklı launcher kurman gerek kalkmıyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sonradan kurma launcher güzel olmuyor. Orjinal ne ise ondan yanayım ben. Kaldırmanın bir yolu olmalı. Onu oraya sabitlemenin bi mantığı yok. Neden dayatsın ki illa kullanılsın diye. Google ücret mi ödüyor bunun için :D

Oyla:

Procyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
2
Sonradan kurma launcher güzel olmuyor. Orjinal ne ise ondan yanayım ben. Kaldırmanın bir yolu olmalı. Onu oraya sabitlemenin bi mantığı yok. Neden dayatsın ki illa kullanılsın diye. Google ücret mi ödüyor bunun için :D
Kendi arayüzünde kalkmıyor maalesef. Android 9 da alt barın en alt kısmında bulunuyor, orda da kaldırılamıyor.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Nova launcher stock launcher'dan çok daha iyi onu denemelisiniz. Eğer beğenirseniz stock launcher'ı devre dışı bırakma şansınız varsa bırakın çok ufakta olsa pil kazanımı sağlamış olursunuz.

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Nova launcher stock launcher'dan çok daha iyi onu denemelisiniz. Eğer beğenirseniz stock launcher'ı devre dışı bırakma şansınız varsa bırakın çok ufakta olsa pil kazanımı sağlamış olursunuz.
Yıllar önce gm discovery kullanıyordum o zaman nova launcheri yükledim ama beğenmeyip geri silmiştim. Forumda başka konularda da birçok kişi nova launcheri önermiş. Ya nova o zamandan beri çok gelişti yada bunu yazanlarla aynı kafadan değiliz. Tek yolu var indirip denemek handshake~~

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Yıllar önce gm discovery kullanıyordum o zaman nova launcheri yükledim ama beğenmeyip geri silmiştim. Forumda başka konularda da birçok kişi nova launcheri önermiş. Ya nova o zamandan beri çok gelişti yada bunu yazanlarla aynı kafadan değiliz. Tek yolu var indirip denemek handshake~~
Aynen hocam en iyi yol denemek :)

Oyla:
Üst Alt