Yardım A2 lite cihazımı yeni aldım fakat arama bekletme seçeneğinin nerden aktif edildiğini bulamıyorum.

Necati_Talay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
A2 lite cihazımı yeni aldım fakat arama bekletme seçeneğinin nerden aktif edildiğini bulamıyorum. Bir görüşme yaparken gelen ikinci aramayı bekletmek ve ekranımda da görebilmek için ne yapmamız gerekiyor. bu özellik bir çok telefonda var xiaomi a2 lite'de de vardır umuduyla bu konuyu açtım yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Necati_Talay
Ayarlar'da arama ekranına ARAMA BEKLETME yazın ve gelen ekrandaki kutucuğu aktif edin.
Unutmayın ki bu özelliği kullanabilmeniz için operatorunuz tarafından desteklenmeli.
Ayrıca sizin operatörünüze ait online işlemler 'e girerek bu özelliği aktif etmelisiniz...

Oyla:

Necati_Talay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
Müsteri hizmetlerini aradım ve *43# yapmam söylendi yapmama rağmen (Çağı bekletme Hizmet Etkindi. Yazıyor) herhangi bir değişiklik olmadı. Söylediğiniz gibi ayarlarda arama ekranına arama bekletme yazdığımda sonuç bulunamadı diyor.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Ya ayarlarda bulunan sayfaları kurcala..
Ya da arama alanına farklı arama kelimeleri yazarak ara..

Örneğin, Ara, bekletme, bekleme gibi...
Belki ulaşabilirsiniz..
Çünkü, bazı telefon modellerinde yüklü rom'lara göre menüler farklılık gösterebiliyor.

Oyla:

Necati_Talay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
yok dediklerinizi sıra ile uyguladım ama bir çözüm olmadı. A2 lite kullanıcılarından bu sorunu yaşamayan var mı? acaba bende sorunsuz bir şekilde gelen ikinci aramalar bekliyor diyen var mı? ona göre çözüm aramaya devam edeyim

Oyla:

Necati_Talay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
mi a2 lite de arama tuşuna tıklayınca sağ üst köşede … (3) nokta var oraya tıkladığımızda da çağrı geçmişi ayarlar ve yardım ve geri bildirim var oradan ayarlara gidiyoruz 4. sırada çağrı hesapları var tıkladığımızda en üstte sim kartımızın adı çıkıyor ona tıkladığımızda 2 seçenek geliyor sabit arama numaları ve arama ayarları arama ayarlarına tıkladığımızda 3 seçenek geliyor ek ayarlara gırıyoruz 2 seçenek var alttakı cağrı bekletme seçeneği silik görünüyor üzerine tıklayınca aktıflesıyor bununla sorunun cozulmus olması gerekırdı ama hala ıkıncı bır arama yapıldığında hattımız meşgul uyarısı verıyor ve bızede bılgısı gelmiyor. sanırım gunceleme yapılırken bu işi aktifleştirecek bir yama eklenmesi gerekli yetkililerin bilgisine!'!!!!!!!

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
mi a2 lite de arama tuşuna tıklayınca sağ üst köşede … (3) nokta var oraya tıkladığımızda da çağrı geçmişi ayarlar ve yardım ve geri bildirim var oradan ayarlara gidiyoruz 4. sırada çağrı hesapları var tıkladığımızda en üstte sim kartımızın adı çıkıyor ona tıkladığımızda 2 seçenek geliyor sabit arama numaları ve arama ayarları arama ayarlarına tıkladığımızda 3 seçenek geliyor ek ayarlara gırıyoruz 2 seçenek var alttakı cağrı bekletme seçeneği silik görünüyor üzerine tıklayınca aktıflesıyor bununla sorunun cozulmus olması gerekırdı ama hala ıkıncı bır arama yapıldığında hattımız meşgul uyarısı verıyor ve bızede bılgısı gelmiyor. sanırım gunceleme yapılırken bu işi aktifleştirecek bir yama eklenmesi gerekli yetkililerin bilgisine!'!!!!!!!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de a2 lite var telefonu ilk aldığımda dediğin yerden çağrı bekletmeyi aktifleştirdim. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Yani telefonla görüşürken başkası beni aradığında telefonda görünüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

mtanhu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mia2lite
Konular
1
merhaba, teşekkürler aynen dediğiniz gibi yaptım. aktif yapıyorum fakat kapatıp açınca yine inaktif oluyor. hali ile arama bekletme seçeniğini aktifleştiremedim.

Oyla:

YUKİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
YUKİ
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
0
Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyordum Hattımı başka telefona takıp o telefonda çağrı bekletme ayarını aktifleştirdim sorun çözüldü kesin çözüm sırf bunu yazmak üye oldum umarım hepinizde etki gösterir

Oyla:

serkancaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
1
A2 lite cihazımı yeni aldım fakat arama bekletme seçeneğinin nerden aktif edildiğini bulamıyorum. Bir görüşme yaparken gelen ikinci aramayı bekletmek ve ekranımda da görebilmek için ne yapmamız gerekiyor. bu özellik bir çok telefonda var xiaomi a2 lite'de de vardır umuduyla bu konuyu açtım yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
son güncellemeden sonra bendede aynı sorun var

Oyla:
Üst Alt