Rom (a13) LineageOS 20

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Android 13 olan LineageOS 20 sürümü Mi Max 2 kullanıcıları için sunuldu. İndirip kullanmak isteyenler alttaki linkten yeşil bölgeyi tıklayarak son sürüm LineageOS 20' yi indirebilirler :

Saydo27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Mi max 2
Konular
6
Deneme imkanı olan oldu mu acaba parmak izi vb herşey çalışıyor mu e

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Kimilerinin olmazsa olmaz dediği, kimilerinin hoşgörüp umursamadığı bazı eksiklikler ve hatalar tesbit ettim. Kapanma gecikmesi gibi, TV' ye görüntü aktaramadığı gibi...Parmak izi, kilitleme gibi şeyleri pek kullanmadığım için denemedim, bilemiyorum.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Uzun süredir kullanıyorum. Bir düzeltme yapıyorum, TV' ye görüntü aktarıyor ! Telefon kapanırken arasıra geç kapanıyordu ve arada bir kendiliğinden reboot yapıyordu. Pixel Experience.org sitesinden PE Recovery.img dosyasını indirip Twrp ile yükledikten sonra sorunlar daha da düzeldi. Şu anda dört dörtlük çalışıyor. Kesinlikle sisteme yük bindirmiyor, hafif, hızlı ve kararlı bir çalışma sergiliyor. Görüntü ve ses kalitesi çok iyi. Pil diğer romlara kıyasla daha uzun süre dayanıyor. Yılların eskitemediği Mi Max 2 telefonum '' Android 13 LineageOS 20 '' ile yeniden hayat buldu - ikinci baharını yaşıyor diyebilirim.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Android 13 olan LineageOS 20 sürümü Mi Max 2 kullanıcıları için sunuldu. İndirip kullanmak isteyenler alttaki linkten yeşil bölgeyi tıklayarak son sürüm LineageOS 20' yi indirebilirler :

DİKKAT ! Üstteki linkte bulunan LineageOS sürümü stabil değildir, yanlışlıkla yazılmıştır.

Alttaki linkte bulunan LineageOS 20 sürümü ise stabil bir sürümdür, öneriyorum :

G Cakır

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Mobil veri çalışmıyor neden olabilir?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Bende sim kartı takarken bu sorun meydana geliyordu, sim kartı doğru takınca sorun çözüldü. Sizde neden oluyor bilemiyorum ama bildiğim bir şey var, rom da bir hata yok. Çünkü ben kullanıyorum.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
LineageOS 2023 Nisan Ayı sürümü çıktı. Bu yeni sürümü indirmek isteyenler alttaki linkten indirebilirler.
Dikkat : Bu yeni sürümü sıfırdan kurunuz, eski sürümün üzerine kurmayınız.

İndirme Linki :

Üst Alt