Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Refik KURT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Refik
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Sefa hocamdan çok memnun kaldım ve ondan dolayı da yeni doğan çocuğumun ismini de SEFA koydum ki onun gibi güvenilir, işinin ehli olsun diye...Sefa Hocama saygılar...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Sefa hocamdan çok memnun kaldım ve ondan dolayı da yeni doğan çocuğumun ismini de SEFA koydum ki onun gibi güvenilir, işinin ehli olsun diye...Sefa Hocama saygılar...

Allah razı olsun hocam , Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin :)

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
Sefa beyden aldığım Zuk Z2 bu gün elimde geçti. Fazlasıyla güvenilir bir satıcı. Cihaz da fiyatına göre gayet tatminkar geldi bana.

merto.ada

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Can
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Memur
Konular
0
Sefa Bey'den Xiaomi Mi 6 128 Gb Seramik kasa telefon satın aldım. Tam olarak açıklamasında anlatıldığı gibi geldi. Gayet iyi paketlenmişti. Gerçekten çok dürüst, güvenilir ve malını sahiplenen bir satıcı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kendisinin ilgisine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler, iyi çalışmalar.

osmnunlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 6
Meslek
Doktor
Konular
3
Sefa hocamdan 2 gün önce sipariş etmiş olduğum Mi 6 Seramik versiyon dün elime geçti. Cihaz çok güzel paketlenmiş zararsız ziyansız geldi şükür. Kendisi de sağolsun usanmadan her soruma cevap verdi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Refik KURT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Refik
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Saydiklarina ilaveten yeni doğan çocuğumun ismini de SEFA koydum ki onun karakterini alabilsin. SEFA kardeşim gerçekten de övgülerin çok daha fazlasını hak ediyor...Hiç düşünmeden ona güvenin.

ahmetTml

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
huawei p8
Konular
0
s.a arkadaslar gonul rahatlıgı ile havale/kargo ile nubia z17 sipariş ettim.
saygılar.

ahmetTml

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
huawei p8
Konular
0
Hocam yorumunun sonundaki soruya hiçbir satıcı cvp vermek istemez bence. Sefa hoca çok alçak gönüllü çok efendi biridir o yüzden beni şu yüzden tercih et demez. Bak ben ondan 2 ay içinde 3. cihazı aldım (5s plus,mi6 ve nubia z17).hem kendime hem kardeşime aldım ve arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Sefa hocam çok kaliteli çok efendi çok alçak gönüllü biri,gözün kapalı alabilirsin istediğin cihazı.sonuçta bende senin gibi forumdan takip ederek alışveriş yaptım ve çok memnunum hem kişiliğinden hem sattığı sapasağlam cihazlardan...
bencede haklısın bende bugun z17 aldım 10 dk için kargoya verildi ( tabiki aciliyetimden anladıgı için kırmadı benı saolsun )
hocam z17 kullanıcı olarak beğendin mi telefonun özelliklerini felan bataryası nasıl ? bıraz sabırsızlık var bende kusra bakma :))

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
bencede haklısın bende bugun z17 aldım 10 dk için kargoya verildi ( tabiki aciliyetimden anladıgı için kırmadı benı saolsun )
hocam z17 kullanıcı olarak beğendin mi telefonun özelliklerini felan bataryası nasıl ? bıraz sabırsızlık var bende kusra bakma :))
Hocam pek kullanma fırsatım olmadı.kardeşime aldım ona götüreceğim. İçinde çin romu yüklü olduğundan google play e giriş yapamıyorsun ama tabiki bu global tom çıkınca düzelecek.özellikleri hemen hemen mi6 ile aynı,hızlı bi telefon, resim ve ses tatmin edici diyebilirim. 51 saniyede 10000 satarak rekor kırmış bi telefon. Çok fazla kurcalamadım teli o yüzden şimdilik bukadar.samsung a7 2016 kırılmaz camı oluyor nubia z17 ye

ayaz_ll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
miu5
Konular
4
Bugün Sefa kardeşimden bir adet mi max 2 aldım. Sorunsuz sıkıntısız bir alışveriş taş gibi cihaz

Üst Alt