Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

MuvahhidGenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Sony Xperia
Konular
21
Sefa kardeşten sorunsuz ve hızlı şekilde eft ön ödemeli olarak cihazımı aldım. Çok ilgili bir arkadaş. Allah onu mesut kılsın inşaAllah :)

sinemaniac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
Forumdaki ilk mesajım Sefa kardeşim için olsun. Kendisinden geçtiğimiz pazartesi günü iki adet Mi 5 Prime aldım. Dün elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Herhangi bir sıkıntı yok. Kendisiyle uzun uzun görüşmedik ancak yaptığım en kolay alışverişlerden biri oldu. Teşekkür ediyorum kendisine.

ertan45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Sefa hocama az önce eft yaparak Mi5 3/64 beyaz satın aldım. Öncesinde sorduğum tüm sorulara bıkmadan cevap verdi sağolsun. İnşallah telefon en kısa sürede elime geçer. Alacak arkadaşlar için tecrübe paylaşımı yaparım.
Telefon ertesi gün elime geçti, hızlı kargo için ayrıca teşekkürler. Telefonu kurduktan sonra *#06# ile kontrol ettiğim 2 imei de ithalat yoluyla kayıtlı çıktı. Şimdilik hiçbir sorun yok ve telefondan çok memnun kaldım. Beklediğimden daha üst düzey bir cihaz. Sefa hocama teşekkür ederim, bol müşteriler.

Chromeleaf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih celik
Cihazım
M9
Konular
0
Bugün Mi5s 128 gb aldım arkadaştan. 3 saatte telefona hasta kalan 5 kişi buldum :D Telefon çok güzel tavsiye ederim.

furydragons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
MI 5s Plus
Konular
3
Sefa Hocam la bugün buluştuk. Sağolsun bir kahve ısmarladı :) Cihazı teslim aldım ufak tefek ayarları çekti güler yüzlü bir insan tekrardan alışverışımız ıcın tesekkurlerımı sunarım bır baskasına 100-150 lıra az verecegız dıye sahte kısılere dolandırılmayın buna bende dahıldım bu foruma yazmasaydım belkı 2. el cıhazı sıfır dıye satacaklardı bana tekradan tesekkurler. efenım iyi satışlar. :)

serdaraykan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Sony Z2
Konular
0
Gecenin bi yarısı kafam attı mesaj attım eft yaptım ertesi gün kargo yaptı ertesi gün elime geçti. Günümüzde en önemli şey hız ve güven. Sefa hocada ikisi de var. Mi6 duyurulacakmış nisan ayında sanırım. Hazırlıkları yapsan iyi olur hocam :)

muhoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muharrem
Cihazım
mi5s plus 64
Konular
0
Bu c.tesi Note 4x aldım. Sirkeci tren istasyonunun önünde buluştuk. Sağolsun iki rengide getirdi bakmamız için.
Bakalım bu gidişle abone olacağız sefa abiye :)...

sefiluzman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sefiluzman
Cihazım
mi 5
Konular
0
Sefa kardeşimden mi5 gold aldım. Sorunsuz alışveriş oldu. Hızlı kargo ilgili satıcı. Teşekkürler.

fatihguven77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih GÜven
Cihazım
VibeX2
Konular
0
Sefa hocam dan redmipro3/64 aldım sağolsun tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdi kargoyla aşamasında şu an kısmetse yarın elimde olacak tüm almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neoblade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi5s
Konular
0
mi5s plus siyah aldım, bi sıkıntı yok sefa bey gayet iyi güvenilir bir satıcı, kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Üst Alt