Soru 9S Toz Problemi Var Mı?

bybrown

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
gm 5 plus
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, ben 9S almayı düşünüyorum ancak internette kamera toz probleminin daha çok 9 Pro ve 9'da olduğunu gördüm. 9S'te bu sorunun daha nadir görüldüğünü söyleyebilir miyiz yoksa satışının az olması ile mi alakalı?

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
9s ve 9 pro kasa, ekran, tasarım olarak birebir aynı cihazlar zaten hocam, büyük ihtimalle aynı problemi yaşayabilirsiniz

bybrown

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
gm 5 plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9s ve 9 pro kasa, ekran, tasarım olarak birebir aynı cihazlar zaten hocam, büyük ihtimalle aynı problemi yaşayabilirsiniz

Evet ama Pro'da bile herkes yaşamadığı için sormak istedim bazı arkadaşlar belli bir zaman aralığında üretilen Pro'larda bu sorunun olduğundan bahsetmiş. Özellikle Pro 64 MP, S ise 48 MP kameraya sahip olduğu ve kamera ile ilgili bir problem olduğu için bir ihtimal dedim :)

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, ben 9S almayı düşünüyorum ancak internette kamera toz probleminin daha çok 9 Pro ve 9'da olduğunu gördüm. 9S'te bu sorunun daha nadir görüldüğünü söyleyebilir miyiz yoksa satışının az olması ile mi alakalı?
Vallaha ben baküde yaşıyorum 3 4 tanıdığımdada note 9s var hiç birimizde böyle bir sorun yok normal garantili bi yerden alırsan olsa bile hall ederler.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bybrown

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
gm 5 plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallaha ben baküde yaşıyorum 3 4 tanıdığımdada note 9s var hiç birimizde böyle bir sorun yok normal garantili bi yerden alırsan olsa bile hall ederler.

Evet aslında o kadar büyük bir sorun değil gibi zaten ama bazı arkadaşlar çok şikayetçi olmuşlar bu durumdan.

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
3 Aydır kullanıyorum tek toz dahi yok kamerada

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Evet aslında o kadar büyük bir sorun değil gibi zaten ama bazı arkadaşlar çok şikayetçi olmuşlar bu durumdan.
Bayada bir toz olmuşluğuda var kamera nın temizlediğimdede olduysa şimdi olmuşdur artık dedim ama hiç bişey yoktu

Üst Alt