Soru 9 bin TL dolaylarında telefon tavsiyeleri

ahmetdemirkiran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
45
Arkadaşlar merhaba 9 bin TL dolaylarında telefon tavsiyeleri yapabilir misiniz bütçe Maksim 10 bin TL ye çıkabilir IMEI reparili cihaz almayı planlıyorum aklımda OnePlus 9 pro var lakin negatif eleştirileri de çok fazla olan bir cihaz sizlerin fikirleri ve önerileri nelerdir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Bu fiyatlardaki en iyi iki seçenekten birisi oneplus 9 pro diğeri ise nothing phone 1. İki telefon asla kıyaslanmaz ama fiyat olarak aynı seviyelerdeler. SD888 bilindiği üzere sıkıntılı bir işlemci oyun oynamıyorsan gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Günlük kullanımda vs ısınacağını zannetmiyorum. Uzun kullanım testleri gibi videoları izleyerek öğrenebilirsin. Nothing phone 1 orta segmentin sağlam telefonlarından biri şuana kadar kronik bir sorunu olduğunu görmedim.

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
Bu fiyatlardaki en iyi iki seçenekten birisi oneplus 9 pro diğeri ise nothing phone 1. İki telefon asla kıyaslanmaz ama fiyat olarak aynı seviyelerdeler. SD888 bilindiği üzere sıkıntılı bir işlemci oyun oynamıyorsan gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Günlük kullanımda vs ısınacağını zannetmiyorum. Uzun kullanım testleri gibi videoları izleyerek öğrenebilirsin. Nothing phone 1 orta segmentin sağlam telefonlarından biri şuana kadar kronik bir sorunu olduğunu görmedim.
Xiaomi 12t tavsiye eder misiniz?

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Ustad profilimde satilik poco x3 GT var. Tr cihazı. Dusunurseniz bakabilirsiniz. 120 hz ekran 67 wat sarj. Dimensty 1100 islemci var. Performansi gayet güzel. Stabil. Xiaomi 13 almayi dusunuyorum, o yuzden satiyorum.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
oneplus pro özellikleriyle 10 numara bir telefon ama tek handikapı artık 2 yaşında, eski bir telefon olması.

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Yurtdışı Xiaomi 12t kesinlikle söylediğiniz fiyat bandında alınacak tek cihazdır. 8000, 9000 tl arası bir fiyata bulmak mumkun
Yaklaşık biraydir kullanıyorum gerek ekran kalitesi gerekse işlemcisi olsun kusursuz diyebilirim.
YouTube dan yorumlarına bakabilirsiniz.

Üst Alt