Yardım 9 6 2 ye donebilirmiyim

Osman ay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Miui 10 guncellemesini yaptim fakat memnun degilim. Acaba tekrar 9 6 2 kararliya donebilirmiyim. Cihaz mi note 3 rotsuz global rom. Boot looder kilidi felan anliyorum ama acik degil.nasil eski surume donerim cihazi rootlamadan

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Boot looder kilidini açmanız gerekiyor. Sonrada fasboot yöntemi ile temiz kurulum yaparak istediğiniz mi9 rom a geçebilirsiniz.

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
bootloader kilidini açmadan sürüm düşümü yapamazsınız.

Oyla:

Osman ay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boot looder kilidini açmanız gerekiyor. Sonrada fasboot yöntemi ile temiz kurulum yaparak istediğiniz mi9 rom a geçebilirsiniz.
Ah hocam iste kilidi acmayi vs yada kurulum isleminden hic anlamiuorum. Eger anlasam 1 dk durmam miui 10 da. Baska yolu yok yani mecbur kilid acilacak. Peki kilidi acsak garanti kapsamindan cikiyormu cihaz yada olaki garantiye gondersen bakarlarmi yoksa tekrardan bi islem yapmam gerekirmi
bootloader kilidini açmadan sürüm düşümü yapamazsınız.
Boot loader kilidini actigimizda cihaz garanti kapsamindan cikiyormu yada olaki garantiye gondersem kilid acik oldugu goruluote garanti disi kalirmi
Bootloder kilidini acarsak cihaz garanti disi kaliyormu

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Ah hocam iste kilidi acmayi vs yada kurulum isleminden hic anlamiuorum. Eger anlasam 1 dk durmam miui 10 da. Baska yolu yok yani mecbur kilid acilacak. Peki kilidi acsak garanti kapsamindan cikiyormu cihaz yada olaki garantiye gondersen bakarlarmi yoksa tekrardan bi islem yapmam gerekirmi

Boot loader kilidini actigimizda cihaz garanti kapsamindan cikiyormu yada olaki garantiye gondersem kilid acik oldugu goruluote garanti disi kalirmi

Bootloder kilidini acarsak cihaz garanti disi kaliyormu
forumda bu konuda araştırma yapmanızı öneririm. Delta servis garantiden çıkarmıyor diye biliyorum. Ancak diğerleri garantiden çıkarıyor.

Oyla:
Üst Alt