Rom 9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
hocam siz ya o sürümde kalın ya da dediğim adımları uygulamak mecburi
Yardımların için teşekkürler hocam. Uygulamaları tekrar yüklemek ayarları yapmak epeyi ugraştırır beni. Senin dedigin gibi de olmazsa telefonu eski haline de getiremem. En iyisi bu sürümde kalmak :(

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Yardımların için teşekkürler hocam. Uygulamaları tekrar yüklemek ayarları yapmak epeyi ugraştırır beni. Senin dedigin gibi de olmazsa telefonu eski haline de getiremem. En iyisi bu sürümde kalmak :(
Rica ederim hocam rom işlerinde özellikle mi 8 se gibi cihazlarda veri kaybını göze almanız önemli ben mesela şimdi havoc kuracağım her şey gidecek problem yaratmıyorum pek yedek biter bitmez geçeceğim benim anlattığım yöntem rom kurulurken en temiz yoldur eğer benim anlattığımda olmazsa ya romda sorun vardır ya da işlemleri yanlış yapmışsınız demektir

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
9.6. 13 beta modem dosyası düzeltilmiş rom.
hocam ben mi 8 kullanıyorum bende şebeke sorunu sim kart görmeme sorunu çekiyorum bu modem dosyası mı artık neyse nerden bulabilirim kiminle neyle yapabilirim çok sıkıntılı bir durumdayım

Hmzdl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Arkadaslar merhaba. Bu islerden pek anlamadigim icin bilginize basvurmak istedim. Suanda kullandigim versiyon v10.3.1.0
9.6.5 i indirdim ama simdi direk twrp ile kurulum yapabilirmiyim? Yapmam gereken baska bi islem varmi?

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
hocam ben mi 8 kullanıyorum bende şebeke sorunu sim kart görmeme sorunu çekiyorum bu modem dosyası mı artık neyse nerden bulabilirim kiminle neyle yapabilirim çok sıkıntılı bir durumdayım
Eğer twrp kullanmayı biliyorsan forumda rom sonrası modem güncelleme dosyası var ben mi8se olanı düzenleyip paylaşıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaslar merhaba. Bu islerden pek anlamadigim icin bilginize basvurmak istedim. Suanda kullandigim versiyon v10.3.1.0
9.6.5 i indirdim ama simdi direk twrp ile kurulum yapabilirmiyim? Yapmam gereken baska bi islem varmi?
Twrp de wipe ve format data yapıp romu atıp kurabilirsin

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Arkadaşlar bende de 1102 twrp yüklü telefonda ve 8.9.20 beta eu rom yüklü.su an otadan 9.6.5 gelmiş onu indirdim ama yuklemedim.sebeke sorunu var diye.9.6.13 u yani şebeke sorunu olmayan romu telefona indirip wipe yapıp kurabilirmiyim telefona.

Yada herhangi bir stable romu mesela 10.3.1.0 romu kurabilirmiyim.hangisi daha sorunsuz olur.yani işin özü wipe yapmaktan mi geçiyor wipe düzgün yapılırsa sorunsuz yuklermiyim herşeyi.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar bende de 1102 twrp yüklü telefonda ve 8.9.20 beta eu rom yüklü.su an otadan 9.6.5 gelmiş onu indirdim ama yuklemedim.sebeke sorunu var diye.9.6.13 u yani şebeke sorunu olmayan romu telefona indirip wipe yapıp kurabilirmiyim telefona.

Yada herhangi bir stable romu mesela 10.3.1.0 romu kurabilirmiyim.hangisi daha sorunsuz olur.yani işin özü wipe yapmaktan mi geçiyor wipe düzgün yapılırsa sorunsuz yuklermiyim herşeyi.
9.6.5 ve 9.6.13 de şebeke sorunu mevcuttur ancak forumda paylaşılan linkler de ki romlar şebeke sorunu düzeltilip paylaşılıyor verileriniz gitmeden yükleyecekseniz 9.6.5 e geçin twrp de 1227 güncelleyin verileri silip geçecekseniz direk 9.6.13 e geçin sürüm yine 1227 olacak twrp

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
9.6.5 ve 9.6.13 de şebeke sorunu mevcuttur ancak forumda paylaşılan linkler de ki romlar şebeke sorunu düzeltilip paylaşılıyor verileriniz gitmeden yükleyecekseniz 9.6.5 e geçin twrp de 1227 güncelleyin verileri silip geçecekseniz direk 9.6.13 e geçin sürüm yine 1227 olacak twrp
1102 twrp yı öncelikle 1227 ye mi guncelleyip rom yükleyeceğim.yoksa telefonda bulunan 1102 ile mi rom yükleyeceğim.

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
öncelikle romu yükleyin ardından twrp
Heh bunu bir türlü anlamamıştım.o zaman halı hazırdaki twrp ile istediğim romu kurabilirim.wipe falan yapicam zatwn.rom işi bitince restart demeden 1227 yı flasliycam doğrumu anlamisim hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt