Rom 9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abdullahbilgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Konular
1
SMS problemi için çözüm bulabileceğim bir konu varmı acaba ? Hiçbir şekilde SMS uygulaması açılmıyor doğal olarak ne gönderim nede alım yapabiliyorum.

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Aynen direk twrp flash
Hocam emeklerin icin teşekkürler. Benim mi8se'de v9.5.16 yüklü. Malum şebeke sorunundan dolayı üst sürümlere geçmiyorum. Senin düzenlediğin bu dosyayı indirip sistem güncelleme uygulamasinda sağ üstteki 3 nokta işaretinden guncelleme paketi seç deyip senin dosyayı seçsem olur mu ?

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Hocam emeklerin icin teşekkürler. Benim mi8se'de v9.5.16 yüklü. Malum şebeke sorunundan dolayı üst sürümlere geçmiyorum. Senin düzenlediğin bu dosyayı indirip sistem güncelleme uygulamasinda sağ üstteki 3 nokta işaretinden guncelleme paketi seç deyip senin dosyayı seçsem olur mu ?
olmaz romu twrpden flashlamanız şart.

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
9.6.13 beta modem dosyası düzenlenmiş rom ilk mesaja eklenmiştir.dosyayı mail ru ya upload ettim umarım burda kota sorunu olmaz..

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
9.6. 13 beta modem dosyası düzeltilmiş rom.
Hocam senin upload ettiğin v9.6.5 i flashladığımda ekteki 1. Fotodaki gibi hata alıyorum. Daha sonra non-hlos.bin dosyasini v9.5.16 ile zipten çıkarmadan degistirdim yine hata verdi. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG-20190614-WA0019.jpg
    IMG-20190614-WA0019.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG-20190615-WA0004.jpg
    IMG-20190615-WA0004.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 20

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam senin upload ettiğin v9.6.5 i flashladığımda ekteki 1. Fotodaki gibi hata alıyorum. Daha sonra non-hlos.bin dosyasini v9.5.16 ile zipten çıkarmadan degistirdim yine hata verdi. Yardımcı olabilirsen sevinirim.
Hocam bir yerde hata yapıyorsunuz sanırsam ben denediğimde sorunsuz yüklendi internal storage ve usb hariç diğerlerini wipe yapın tekrar deneyin lütfen

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Hocam bir yerde hata yapıyorsunuz sanırsam ben denediğimde sorunsuz yüklendi internal storage ve usb hariç diğerlerini wipe yapın tekrar deneyin lütfen
Hocam bu işlerden pek anlamıyorum yaptığım basamakları anlatayım. Zip dosyayı ana dizine atıyorum. Telefonu kapatıyorum. Ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tutuyorum. Telefon titreyince bırakıyorum. Twrp açılıyor. Orada install seçeneğinden ana dizine attığım v9.6.5 dosyasını seçiyorum flash için kaydır diye bi seçenek var. Onu kaydırıyorum. Sonra olanlar fotoğraftaki gibi. Nerede hata yapıyorum bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt