Rom 9.2.2.0 ROMU BULAMADIM

adeko42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 13T
Konular
1
Herkese merhaba arkadaşlar şuan 9.5.8 romunu kullanıyorum fakat bu güncellemeden memnun değilim teli ilk aldıgımda 9.2.2 rom kuruluydu gayet memnundum şarj ve dram yönünden şikayetciyim tekrar 9.2.2 roma dönmek istiyorum xiaominin kendi sitesinde geçiçi bir süreliğine kapalı diye yazıyor bl kilidim açık fastboot ile flaşlıcam ama bulamadım lütfen konuyu görünce sekmeyi kapatmayın lütfen yardımcı olun.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Herkese merhaba arkadaşlar şuan 9.5.8 romunu kullanıyorum fakat bu güncellemeden memnun değilim teli ilk aldıgımda 9.2.2 rom kuruluydu gayet memnundum şarj ve dram yönünden şikayetciyim tekrar 9.2.2 roma dönmek istiyorum xiaominin kendi sitesinde geçiçi bir süreliğine kapalı diye yazıyor bl kilidim açık fastboot ile flaşlıcam ama bulamadım lütfen konuyu görünce sekmeyi kapatmayın lütfen yardımcı olun.

Tabiki yardımcı olalım .

Buyrun link:
Fastboot

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabiki yardımcı olalım .

Buyrun link:
Fastboot

Düzenleme Link yanlış oldu.

Burda İndirmek istediğiniz sürümü bulabilirsiniz.

adeko42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 13T
Konular
1
Tabiki yardımcı olalım .

Buyrun link:
Fastboot

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzenleme Link yanlış oldu.

Burda İndirmek istediğiniz sürümü bulabilirsiniz.

Teşekkür Ederim kardeşim

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Üstad ahize sesinde sıkıntı yaşıyor muydun? Ben de şuan 9.5.8.0 var ahizeden ses gelmiyor.. Müşteri arıyor konuşamıyorum hoparlöre alıyorum artık canıma tak etti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
Üstad ahize sesinde sıkıntı yaşıyor muydun? Ben de şuan 9.5.8.0 var ahizeden ses gelmiyor.. Müşteri arıyor konuşamıyorum hoparlöre alıyorum artık canıma tak etti.

miui 10 beta sürümü kullanıyorum bende 9.5.8.0 sürümünden geçtim seninle aynı sıkıntıyı çekiyodum beta sürümünde bu probleme çözüm bulmuşlar fark ettiğim üzere ahize sesi çok daha iyi çalışıyor
bu linkden [Mİ 6 İÇİN] zip dosyasını indiriniz telefonunuza atın güncelleme kısmından 3 noktaya basarak güncelleme paketi yükle seçeneği ile zip dosyasını seçiniz ve kurulum başlıyacaktır. (KURULUM YAPMADAN ÖNCE VERİLERİNİZİ YEDEKLEYİN TELEFON SIFIRLANACAKTIR VE BETA SÜRÜMÜ OLDUĞUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK UFAK SORUNLAR ÇIKABİLİR AMA HAFTALIK GÜNCELLEME İLE BU SORUNLARI DÜZELTİYORLAR BİLGİNİZE.)

Son düzenleme:

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
miui 10 beta sürümü kullanıyorum bende 9.5.8.0 sürümünden geçtim seninle aynı sıkıntıyı çekiyodum beta sürümünde bu probleme çözüm bulmuşlar fark ettiğim üzere ahize sesi çok daha iyi çalışıyor
bu linkden [Mİ 6 İÇİN] zip dosyasını indiriniz telefonunuza atın güncelleme kısmından 3 noktaya basarak güncelleme paketi yükle seçeneği ile zip dosyasını seçiniz ve kurulum başlıyacaktır. (KURULUM YAPMADAN ÖNCE VERİLERİNİZİ YEDEKLEYİN TELEFON SIFIRLANACAKTIR VE BETA SÜRÜMÜ OLDUĞUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK UFAK SORUNLAR ÇIKABİLİR AMA HAFTALIK GÜNCELLEME İLE BU SORUNLARI DÜZELTİYORLAR BİLGİNİZE.)
teşekkür ederim bu gece bununla uğraşacağım çok sağ olun.

Lubilimbo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak AYDIN
Cihazım
Mİ6
Konular
1
teşekkür ederim bu gece bununla uğraşacağım çok sağ olun.

miui 10 beta sürümüne geçtiniz mi? ahize sorunu devam ediyor mu

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
miui 10 beta sürümüne geçtiniz mi? ahize sorunu devam ediyor mu
Evet aynı gün geçtim. şuan miui 10 beta dan yazıyorum ahize sesinde değişen hiçbir şey olmadı, hatta normal hoparlör müzik sesleri düşük bile kaldı diyebilirim. 3 gündür bootloader kilidinin açılmasını bekliyorum 72 saat süre vermişti, bugün saat 17 gibi açılacak 9.2.2.2 sürümü yükleyeceğim telefonuma geri dönüş yaparım sizlere.

adeko42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 13T
Konular
1
bende ahize sorunu yoktu kardeşim ayrıca çözüme kavuştugun için tebrikler bende 9.2.2 sürümünü bugun yükleyecegim işlerim nedeniyle yükleyemedim

Üst Alt