Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
Romu kurdum kullaniyorum. Akici ve stabil. Her hangi bir sorun gormedim. Bu roma gcam kuabiliyormuyuz. Birde adaway calisiyormu. Sadece bildirim geldiginde bildirim isigi yanmiyor. Birde klavyede otomatik kelime duzeltme yok galiba.
Bu adreste yer alan Gcam sıkıntısız çalıştı. Zaten romda camera2api açık geliyor. Ayrıca nightshade sürümünüde indirdim ancak deneyemedim.büyük ihtimalle bu modda çalışacak.

Adawayı henüz denemedim.

Dolbyatmos sıkıntısız çalıştı hatta ses çok fazla arttı diyebilirim.

Bildirimler harika olmuş sıkıntısız bütün bildirimler geliyor Miui deki sorun bunaltmıştı. Zaten miui harika bir rom olsada hiçbir zaman stabil olamıyor, mutlaka bir sorun çıkıyor.

Gördüğüm tek problem kilit ekranındaki hava durumu kısmında hatalı konum gösteriyor.Haritalarda ve uygulamalarda konumumu doğru buluyor ancak kilit ekranında konum olarak komşu ilçenin adı çıkıyor. Tahminime göre şebekeye göre konum bulmaya çalışıyor çünkü baz istasyonları komşu ilçede bulunuyor.

Bundan başka herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım.Şimdiye kadar kullandığı en stabil ve akıcı pie rom diyebilirim. Escobar hocam güzel çalışmanız için teşekkürler.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Telegram kullanıyorsanız buyrun hocam

RESURRECTİON REMİX v7.0 By Escobar1945
maalesef :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başka türlü ulaşamazmıyım size üstad? Escobar1945

Son düzenleme:

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Akic
Bu adreste yer alan Gcam sıkıntısız çalıştı. Zaten romda camera2api açık geliyor. Ayrıca nightshade sürümünüde indirdim ancak deneyemedim.büyük ihtimalle bu modda çalışacak.

Adawayı henüz denemedim.

Dolbyatmos sıkıntısız çalıştı hatta ses çok fazla arttı diyebilirim.

Bildirimler harika olmuş sıkıntısız bütün bildirimler geliyor Miui deki sorun bunaltmıştı. Zaten miui harika bir rom olsada hiçbir zaman stabil olamıyor, mutlaka bir sorun çıkıyor.

Gördüğüm tek problem kilit ekranındaki hava durumu kısmında hatalı konum gösteriyor.Haritalarda ve uygulamalarda konumumu doğru buluyor ancak kilit ekranında konum olarak komşu ilçenin adı çıkıyor. Tahminime göre şebekeye göre konum bulmaya çalışıyor çünkü baz istasyonları komşu ilçede bulunuyor.

Bundan başka herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım.Şimdiye kadar kullandığı en stabil ve akıcı pie rom diyebilirim. Escobar hocam güzel çalışmanız için teşekkürler.
hocam ben hava durumunu aktif edemedim. Adaway sorunsuz calisiyor az once denedim. Mail ve whatsapp haric bildirim isigi yanmiyor. Birde bu alta bulunan simgelerin sayisini 5 ten yukari cikarabiliyormuyuz.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Arkadaşlar bu arada yeni sürüm derledim akşam kontrol edeceğim bilginiz olsun gelişmeleri yazarım...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar bu arada yeni sürüm derledim akşam kontrol edeceğim bilginiz olsun gelişmeleri yazarım...

Çatlatın hocam, çatlatın bizleri....Mido mu alsam diye düşünüyorum ama sonra vaz geçiyorum...5.5 inch çok küçük bana

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
Akic

hocam ben hava durumunu aktif edemedim. Adaway sorunsuz calisiyor az once denedim. Mail ve whatsapp haric bildirim isigi yanmiyor. Birde bu alta bulunan simgelerin sayisini 5 ten yukari cikarabiliyormuyuz.

Hava durumu için Ayarlar-Ressurection Araçları-Çeşitli-Hava Durumu-Servis Ayarları yolunu izledim
Kilit Ekranı hava durumu içinde Ayarlar-Ressurection araçları-kilit ekranı-hava durumunu göster yolunu izledim.

Simgeler derken ana sayfada alt barda yer alanlardan mı bahsediyorsunuz anlayamadım

Bildirim ışığı çalışıyor bende ancak hepsinde mavi renk olarak çıkıyor

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Çatlatın hocam, çatlatın bizleri....Mido mu alsam diye düşünüyorum ama sonra vaz geçiyorum...5.5 inch çok küçük bana

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hava durumu için Ayarlar-Ressurection Araçları-Çeşitli-Hava Durumu-Servis Ayarları yolunu izledim
Kilit Ekranı hava durumu içinde Ayarlar-Ressurection araçları-kilit ekranı-hava durumunu göster yolunu izledim.

Simgeler derken ana sayfada alt barda yer alanlardan mı bahsediyorsunuz anlayamadım

Bildirim ışığı çalışıyor bende ancak hepsinde mavi renk olarak çıkıyor
Bildirim ışığını ayarlar uygulamalar ve bildirimler bölümünden bildirimler sekmesine girdiğinizde yapabilirsiniz..

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
İsteyenler için Çalışan Dolbyatmos linki

Magisk için olanı kurdum. Ancak Yayınlayan kişi açıklamada belirtmediği birşey var oda magisk üzerinden Audio Modification Library de kurmanız lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki arkadaşlar custom kernel tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleme:
Üst Alt