Kernel [9.0] Clarity Kernel 1.4 [AOSP/MIUI 10] Redmi Note 6 Pro [Tulip]

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Monalte33
Bunları pek kernelden saymıyorum ben standart ve orta derece kullanıcılar için tavsiye etmem tweaks dediği ince ayarlar demek cpu gpu voltajı istediğin gibi değiştirebiliyosun ama yapmayın. ekran overclockları veya abartılı işlemci overclocklu kerneller risklidir. benim paylaştığım kernelde mesela sadece twrpden flashlıyosun roota gerek yok direk kullan geliştirici zaten ayarlamış overclock yok optimizasyon yapılmış ve sürücüler güncellenmiş multitasking performansı iyileştirilmiş vs.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Monalte33
Bunları pek kernelden saymıyorum ben standart ve orta derece kullanıcılar için tavsiye etmem tweaks dediği ince ayarlar demek cpu gpu voltajı istediğin gibi değiştirebiliyosun ama yapmayın. ekran overclockları veya abartılı işlemci overclocklu kerneller risklidir. benim paylaştığım kernelde mesela sadece twrpden flashlıyosun roota gerek yok direk kullan geliştirici zaten ayarlamış overclock yok optimizasyon yapılmış ve sürücüler güncellenmiş multitasking performansı iyileştirilmiş vs.
Bende şuan ekran overclock var hocam 90 hz

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Monalte33
Sorumluluk size ait hocam isterseniz kullanabilirsiniz ama ekran zarar görür mü ömrü azalır mı bilgim yok.

Merdanstbdw
Hocam naptınız sadece güncellemeyi kaldırın dedim hızınızı alamayıp uygulamayı kaldırmışsınız haha-- android system web view androidin bir bileşeni parçası gibi yani bu yazılıma bağımlıyız sadece romdaki default sürüm kalsın yeterli muhtemelen google uygulamaları ve bazı uygulamalarda problem yaşayacaksınız.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Lkt pek bir işe yaramıyor. Buraya bi ara kernel tweaks rehberi yapmak lazım şuan ben r5+ cihazımda kernel kurdum kernel ile bir iki tweak yaptım. 16 saat boyunca cihaz açık 1:30 saat ekran süresi var ve şarj %79 da falan.

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Hocam kerneli yükledim ama kamera çalışmadı fixi yükledim buradaki ama hala kamera çalışmıyor neden olabilir.
talhacker

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam kerneli yükledim ama kamera çalışmadı fixi yükledim buradaki ama hala kamera çalışmıyor neden olabilir.
talhacker
Konuda uzun uzun bi anlatım yok keşke konuyu okusaydınız bu kernel sadece Android 9.0 AOSP veya MİUİ10 sürümü içindir. miui11 kullananlar yüklemesin.

Üst Alt