Rom [8.1] Havoc OS [Mi Note 3]

fahikemre27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhtar
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
18
Kendim kurdum şu an kullanıyorum baya özelleştirme seçeneği var hiç bir sorunda yok şu ana kadar tek eksiği Google kamerada portre modu yok
Link:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Hocam rom hakkında biraz açıklama,bilgi vb şeyler paylaşsaydınız arkadaşlarda ona göre bilgilenmiş olurdu.En azında rom konusu olduğunu belirtir şekilde olsaydı güzel olurdu.Rom güzel ve başarılı bir rom,fazlasıyla özelleştirmeye sahip.Teşekkürler.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Konu başlığınızı daha düzgün olacak şekilde düzelttim. Lütfen biraz daha detay ve mümkünse ekran görüntüsü ekleyin.

fahikemre27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhtar
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
18
Konu başlığınızı daha düzgün olacak şekilde düzelttim. Lütfen biraz daha detay ve mümkünse ekran görüntüsü ekleyin.
Hocam linkte ekran görüntüsü falan var o yüzden paylasmadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom çok akıcı takılma falan yok Google kamerada portre modu yok kendim başka APK kurdum ama ön kamera çalışmıyor arka kamera sıkıntısız portre modu var MIUI arayüzüne ait özelliklerde var mesela tam ekran hareketleri falan var pil performansı bir tık geri gibi geldi resmi guncelleme gelene kadar bu romdayim çok hoşuma gitti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla ben rom falan çok kırarım denerimde yeni yeni paylaşmaya başladım acemiligime verin

Son düzenleme:
Üst Alt