Ana Başlık 7kere servise giden cihaz mağduriyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
arkadaşlar ben xiaomi mi5 prime 64gb marka model cihazımı 1 yıl içerisinde aynı ve farklı arızalardan tam 7kere servise gönderdim en son gönderdiğimde tüketici hakem heyetine para iadesi için başvurmuş oldugumdan dolayı uzlaşmak için gönderdim fakat bunlar kesinlikle insanlıktan anlamıyorlar cihaz biraz önce elime ulaştı cihaz gönderdiğim gibi geri gelmiş hiçbir işlem yapılmamış ve cihaz açılmıyor hiçbir tepki yok birde utanmaz allanmazlar servis kağıdına tüm testleri yapılmıştır aktif olarak test edilmiştir bahsi bulunan hata bulunamadı onarımsız iade edilmiştir şeklinde yazı düşmüşler derhal thh ye gidip dosyaya ek dilekçe verip bunları süründüreceğim tüm yasal haklarımı kullanmaktan çekinmeyeceğim allahın izniyle sakın ola bunlar uzlaşalım anlaşalım diye mesaj atar yada ararlarsa sakın kanmayın insana vakit kaybından insanı yormaktan başka birşey yapmıyorlar bunlar

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Şaşırdıkmı tabiki hayııır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Şaşırdıkmı tabiki hayııır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kendileri bilirler en yüksek ticari avans faizle birlikte karar lehime çıktıgı zaman hiçbir şekilde uzlaşmadan avukata yetki verip ilamli icra açmasını isteyeceğim avukata verecegim o yetkiyide bilirkişi tebligat icra avukat ve avans faizi ödemek zorunda kalacak benim canımı yaktılar beni uğraştırdılar bende bu konu hakkında bütün haklarımı kullanacam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam sıkıntınızı anlıyorum ama bu aynı cihaz için açtığınız 4. konu... Elbette forum yönetimi olarak amacımız sizlere yardımcı olmaya çalışmak fakat her gelişmede yeni konu açılması forum düzenimizi bozuyor. Lütfen tek konu üzerinden devam edin : Yardım - 6kere servise giden Xiaomi mi5 cihazında yine sorun var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt