Sohbet 70₺ Kulaklık Önerisi

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhabalar, bir süredir buralarda değilim çünkü yurtdışına taşınmak için hazırlık yapıyorum, her neyse... 70₺ bütçem var ve şarjı uzun gidecek Bluetooth kulaklık arıyorum, bütçe en fazla 90 a çıkabilir... Şimdiden teşekkürler selametle...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Merhabalar, bir süredir buralarda değilim çünkü yurtdışına taşınmak için hazırlık yapıyorum, her neyse... 70₺ bütçem var ve şarjı uzun gidecek Bluetooth kulaklık arıyorum, bütçe en fazla 90 a çıkabilir... Şimdiden teşekkürler selametle...
Hocam yurtdışına taşınan birinin bütçesi 3-4 rakamlı sayılar olmalı :)2 rakamla kısıtlama kendini :)iyi bayramlar :)

fatih8080

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5plus
Konular
0
Mi Bluetooth kulaklık var tekli ona bakın derim 50 lira civarı fiyatı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam yurtdışına taşınan birinin bütçesi 3-4 rakamlı sayılar olmalı :)2 rakamla kısıtlama kendini :)iyi bayramlar :)
Öncelikle sizede iyi bayramlar hocam, yurtdışına çıkış o kadar kolay bir işlem değil kalın bir cüzdan istiyor, ayrıca buradaki masaüstü bilgisayarımı sınırdan geçirmek istediğimde de kabul etmiyorlar aynı olay arkadaşımın başına geldi, kendisi 10000₺ değerinde sistemini Bulgaristan a götürmek istediğinde sınırdan kabul etmediler geri döndü... Mecburen bir de oradan laptop alacağım, zaten onada para kalmadı da o ayrı mesele... Allahtan öğrenciyken pasaportumu çıkarttım da 700₺ pasaport masrafından kurtuldum, şuan sadece vize işlemleri kaldı, inşallah oradaki işim hazır sayılır, zaten ilk gidişimde de birkaç gün otelde mecburen idare edeceğim, eee bir leva'nında 2.80₺ olduğunu varsayarsak kulaklığa da pek bir bütçe kalmıyor. Not: Yardımcı olmak isteyenler özelden yazabilir...
[doublepost=1529139717,1529139636][/doublepost]
Mi Bluetooth kulaklık var tekli ona bakın derim 50 lira civarı fiyatı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı yorumlarına baktım 2 saat gidiyormuş şarjı, zaten çinden 1 dolara aldığım kulaklık 1 saat gidiyor

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Öncelikle sizede iyi bayramlar hocam, yurtdışına çıkış o kadar kolay bir işlem değil kalın bir cüzdan istiyor, ayrıca buradaki masaüstü bilgisayarımı sınırdan geçirmek istediğimde de kabul etmiyorlar aynı olay arkadaşımın başına geldi, kendisi 10000₺ değerinde sistemini Bulgaristan a götürmek istediğinde sınırdan kabul etmediler geri döndü... Mecburen bir de oradan laptop alacağım, zaten onada para kalmadı da o ayrı mesele... Allahtan öğrenciyken pasaportumu çıkarttım da 700₺ pasaport masrafından kurtuldum, şuan sadece vize işlemleri kaldı, inşallah oradaki işim hazır sayılır, zaten ilk gidişimde de birkaç gün otelde mecburen idare edeceğim, eee bir leva'nında 2.80₺ olduğunu varsayarsak kulaklığa da pek bir bütçe kalmıyor. Not: Yardımcı olmak isteyenler özelden yazabilir...
[doublepost=1529139717,1529139636][/doublepost]
Kullanıcı yorumlarına baktım 2 saat gidiyormuş şarjı, zaten çinden 1 dolara aldığım kulaklık 1 saat gidiyor
Hocam baktım kimse bayram esprisi yapmamış bari ben yapayım dedim :)elbette herkeein bütçesi kendine,kimse kimsenin bütçesini bilemez tahmin bile edemez.Allah kolaylık versin işlerini rast getirsin

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Konu alt sıralarda kaldığından dolayı üste çıkarmak adına bu mesajı atıyorum...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt