Çözüldü 65w GaN şarj cihazı

LionSinEscanor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.5.0
Telefon Modeli
Mi 11
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,

Mi 11 telefonlar 65W teknolojisini destekliyor mu? Destekliyorsa kutudan çıkan 55W şık adaptörden performans olarak bir fark gösterebilir mi? Gösterirse ort. nasıl bir performans farkı mevcut?

Teşekkürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Dürüst olmak gerekirse 33w üstü şarj teknolojileri şu anda pek güvenilir değil bence. Xiaomi'nin kendisinin sunduğu kutudan çıkan 55w adaptör ile yola devam etmenizde yarar var.

Oyla:

LionSinEscanor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dürüst olmak gerekirse 33w üstü şarj teknolojileri şu anda pek güvenilir değil bence. Xiaomi'nin kendisinin sunduğu kutudan çıkan 55w adaptör ile yola devam etmenizde yarar var.
Malesef, geçen gün eve trafodaki nötr kablosunun kopmasından ötürü yüksek voltaj elektrik geldi ve bütün adaptörler yandı. An itibari ile kutunun içinden çıkan 55w adaptörü kullanamıyorum. İnternette sadece yurt dışında bulabildim. Onun priz yapısı da bizim prizlere uygun değil. Henüz garanti yoluna başvurmadım. Bu durumda gerçekten ne yapabilirim bilmiyorum

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Malesef, geçen gün eve trafodaki nötr kablosunun kopmasından ötürü yüksek voltaj elektrik geldi ve bütün adaptörler yandı. An itibari ile kutunun içinden çıkan 55w adaptörü kullanamıyorum. İnternette sadece yurt dışında bulabildim. Onun priz yapısı da bizim prizlere uygun değil. Henüz garanti yoluna başvurmadım. Bu durumda gerçekten ne yapabilirim bilmiyorum

Kullanmanızda bir sorun olmaz, ancak telefon 55w destekliyorsa yine 55w ile şarj olur, şarj hızı olarak değişen bir şey olmaz.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Çin 'de GaN şarj cihazıyla beraberinde veriliyordu zaten cihazın desteği 55w olmasına rağmen sorun olmuyordu. Alabilirsiniz, sorun olmaz, aynı performansı alırsınız.

Oyla: Çözüm
Üst Alt