Sohbet 5000 6000 tl bandı telefon önerisi

teo1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete Teoman
Cihazım
Xiaomi Redmi N7
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, bütçe belli kamerası kötü olmasın öyle try hard oyun takılan biri değilim sosyal medyada cok geziyorum önerileri bekliyorum

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam yurddisi düşünürseniz s20 fe cihazı baya işinizi görür sıfır olarak güncel fiyatlarda kamera iyi telefon biraz az sizin bütçenize göre

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Merhaba arkadaşlar, bütçe belli kamerası kötü olmasın öyle try hard oyun takılan biri değilim sosyal medyada cok geziyorum önerileri bekliyorum
Kameradan kastınız nedir? Eğer çektiğiniz fotoları ve videoları instagram gibi sosyal medyada paylaşınca bozulmasın istiyorsanız iphone yada Samsung son serileri öneririm. Onun dışında fikir vermek açısından konuşmam gerekirse ben kullandığım Redmi 10s modelinin kamerasından oldukça memnunum. 64mp kamerası, hatta standart kamerası bile bana yetiyor.

teo1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete Teoman
Cihazım
Xiaomi Redmi N7
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kameradan kastınız nedir? Eğer çektiğiniz fotoları ve videoları instagram gibi sosyal medyada paylaşınca bozulmasın istiyorsanız iphone yada Samsung son serileri öneririm. Onun dışında fikir vermek açısından konuşmam gerekirse ben kullandığım Redmi 10s modelinin kamerasından oldukça memnunum. 64mp kamerası, hatta standart kamerası bile bana yetiyor.
Hocam kamera ortalama olsa yeterli yani kötü olmasın o fiyata çok iyi bi kamera beklemiyorum zaten kesinlikle. Öyle kamerayla çok aram olduğundan değil ama bazı telefonalrın kameraları cok geri planda kalıyor ya ondan dolayı öyle yazdım

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Hocam kamera ortalama olsa yeterli yani kötü olmasın o fiyata çok iyi bi kamera beklemiyorum zaten kesinlikle. Öyle kamerayla çok aram olduğundan değil ama bazı telefonalrın kameraları cok geri planda kalıyor ya ondan dolayı öyle yazdım
Sizin için şöyle bir liste oluşturdum. Bir inceleyin isterseniz.

Rom falan işleri ile uğraşmam ben standart kullanıcıyım derseniz eğer. Arkadaşın dediği gibi Samsung A33 düşünülebilir.

Üst Alt